Фото Депутата

ЗАРЕМСЬКИЙ МАКСИМ

Депутат політичної партії "Слуга Народу"

ПРО ДЕПУТАТА


Максим Заремський — український громадський діяч, спортсмен, тренер, засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю, управлінень, народний депутат України ІХ скликання.
Навчався в Буковинському університеті, а також у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Здобув 3 вищі освіти.
Має чималий досвід у сфері державної служби, оскільки з 2013 по 2019 роки працював на посадах, пов’язаних із цивільним захистом населення в Кіцманській районній та Чернівецькій обласній державних адміністраціях.
Проводив багато заходів присвячених Дню молоді, заснував фітнес проект: "Power People", оздоровчі пробіжки, конкурси, заходи в рамках діяльності спільноти "Sport People Chernivtsi", а найбільшим здобутком вважаю щорічний спортивний фестиваль Beregomet Open Sport Festival, який, зародившись в спортивному залі, зараз збирає молодь з усієї західної України.

БІОГРАФІЯ

Заремський Максим Валентинович народився 26 вересня 1991 року в місті Могильов, республіка Білорусь.

У 1992 році батьки повернулися в Україну і відтоді Максим все життя проживав у селі Реваківці Кіцманського району Чернівецької області.
Закінчив Буковинський університет (спеціальність «Право»).

У 2012 році закінчив юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Максим Заремський з дитинства захоплювався спортом. Він став ініціатором фітнес-проекту Power People, а також оздоровчих пробіжок, заснував спільноту Sport People Chernivtsi та всеукраїнський фестиваль Beregomet Open Sport Festival.
В рамках даного фестивалю проводяться змагання з жиму штанги лежачи, армреслінгу, стріт-воркауту, волейболу, гирьового спорту, змішаних єдиноборств ММА, армліфтингу та інше.
У липні 2013 року призначений завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій Кіцманської райдержадміністрації.
У 2015 році почав працювати в Управлінні цивільного захисту населення Чернівецької ОДА. Очолив відділ планування, оперативного чергування зв'язку та оповіщення. 
З 2010 до 2018 року був депутатом Берегометської сільської ради.
21 червня 2019 року партія «Слуга Народу» включила Максима Заремського у свій список кандидатів у народні депутати за мажоритарним округом № 202 у Чернівецькій області (Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району). 
З 29 серпня 2020 року - по даний час – народний депутат України ІХ скликання. Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".
При виконаннні своїх депутатський повноважень Максим Заремський є також: ● членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету; ● заступником керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Ісламською Республікою Пакистан; ● членом групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою; ● членом групи з міжпарламентських зв’язків з Швейцарською Конфедерацією ;● членом групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Вірменія ;● членом групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration