ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Загальні

  • Які Ваші основні напрямки депутатської діяльності?

    Основною функцією народного депутата України є законотворча діяльність. Тобто, це прийняття саме тих законів, які зроблять життя громадян простішим та легшим. Також важливою складовою даної діяльності є подання правок та пропозицій до вже діючих законів чи законопроектів, що подаються іншими народними депутатами. 
    Самі по собі функцію та завдання народного депутата визначені Законом України «Про статус народного депутата України». І в своїй діяльності я завжди дотримуюсь норм цього закону при виконанні своїх депутатських повноважень.

  • Які основні законопроекти були подані Вами за час виконання депутатських повноважень?

    З початку виконання депутатських повноважень мною було подано чимало законопроектів та правок до них. Щоб не перелічувати всі законопроекти можу зазначити, що при бажанні Ви можете ознайомитись із ними на офіційному веб-сайті Верховної Ради України в розділі «Народні депутати України». Робота в даному напрямку триває.

  • Чим займається народний депутат окрім законотворчої діяльності та участі у сесіях Верховної Ради?

    Окрім вищевказаної роботи кожен народний депутат бере участь у засіданнях комітетів, комісій та робочих груп, а також виконує інші, визначені Законом України «Про статус народного депутата України» завдання я, зокрема, є членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Також являюся заступником керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Ісламською Республікою Пакистан, а також членом груп з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою, Швейцарською Конфедерацією, Республікою Вірменія та Федеративною Республікою Бразилія. 

  • Чи завжди вдається вирішити питання громадян, які до Вас звертаються за допомогою?

    - На жаль, не завжди. Часто люди не розуміють, що саме належить до повноважень депутата. Не рідше, питання може бути вирішене виключно в судовому порядку.
    Але, я завжди стараюсь допомогти людям, які до мене звертаються. Направляю відповідні депутатські запити і звернення до компетентних органів. І часто, що є приємністю, результат є позитивним, а питання вдається вирішити.

Округ

  • Як потрапити на особистий прийом до народного депутата України?

    Відповідно до Регламенту та календарного плану роботи Верховної Ради України, 4 тиждень кожного місяця є тижнем роботи народних депутатів на виборчих округах. Саме тоді й проводяться особисті прийоми громадян самим депутатом. Про час та дату прийомів завчасно повідомляється жителів округу через електронні та друковані ЗМІ. За загальним правилом прийоми проводяться в дамінбудівлях місцевих рад. Однак, на даний час беручи до уваги обмеження доступу до таких будівель для громадян через прийняті рішення керівниками органів місцевого самоврядування задля виконання карантинних заходів, особисті прийоми громадян народним депутатом тимчасово не проводяться.

  • Де можна дізнатися інформацію про роботу Ваших громадських приймалень та графік прийому громадян помічниками-консультантами?

    Дану інформацію можна переглянути на офіційній сторінці в соціальні мережі facebook, офіційному веб-порталі та на сторінці громадської приймальні народного депутата України Максима Заремського. Також періодично ця інформація розміщується в районних газетах. 

  • Чому в 2019 році не було виділено коштів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для Вашого округу?

    Минулого року Урядом було прийняте рішення про необхідність перенаправлення даних коштів на заходи боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. Ми знаємо, яка ситуація була на початку пандемію, і завдяки цим коштах вдалося досягти вагомих кроків до вжиття рішучих дій в боротьбі з даною хворобою та вжиття дієвих заходів щодо її локалізації та зменшення негативного впливу на населення.
    Крім того, важливим аспектом в кінці року стала необхідність підтримки програми Президента України «Велике будівництво». Володимир Зеленський виступив з проханням підтримати його програму та надати для її реалізації певну допомогу.

  • Чи планується виділення коштів за даною субвенцією у 2020 році?

    У проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» закладено чималі кошти, які мали б наступного року бути спрямовані на дану субвенцію. Безсумнівно, що в даних коштах є реальна потреба громад. За них можна будувати об’єкти соціальної сфери, дитячі ігрові та спортивні майданчики, проводити поточні чи капітальні ремонти, реконструкції об’єктів комунальної власності тощо. Будемо сподіватися, що ситуація із поширенням COVID-19 стабілізується і нам нарешті вдасться виділити ці кошти на потреби громад.

  • У зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України чи змінюються межі Вашого виборчого округу і як в подальшому Ви плануєте працювати?

    Зміна виборчих округів можлива при проведенні нових парламентських виборів. На даний час межі округу залишаються незмінними. Всі населене пункти, що входили до складу ліквідованих районів залишаються межами мого округу. Я вболіваю за їх розвиток. Спільно з головами об’єднаних територіальних громад ми в подальшому будемо співпрацювати та шукати спільні шляхи для розбудови населених пунктів мого округу та покращення благополуччя його жителів.

Не знайшли відповідь на Ваше запитання? Ви можете задати персональне питання через контактну форму за посиланням нижче!