30 млн. грн. коштів державного бюджету вдалося залучити за сприяння народного депутата України Максима Заремського для соціально-економічного  розвитку територіальних громад

30 млн. грн. коштів державного бюджету вдалося залучити за сприяння народного депутата України Максима Заремського для соціально-економічного розвитку територіальних громад

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2021 р. №1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» Виділено кошти державного бюджету загальною сумою 10 млн. грн. для територіальних громад 202 виборчого округу на реалізацію проектів будівництва, капітального ремонту та реконструкції, а також придбання дитячих ігрових майданчиків.

Дані кошти були виділені за сприяння народного депутата України Максима Заремського на підставі відповідних подання до Міністерства фінансів України відповідних пропозицій. Це ІІІ транш відповідної субвенції (по 10 млн. грн. кожен), який буде виділено протягом 2021 року. Зазначені кошти будуть спрямовані на реалізацію наступних об'єктів (заходів):

800 тис. грн. отримає Берегометська селищна рада на проведення капітального ремонту благоустрою с. Мигово (300 тис. грн.), заміни вікон та дверей Мигівської амбулаторії ЗПСМ (200 тис. грн.) та ремонту Берегометського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 в смт. Берегомет (200 тис. грн.). Громада також отримає 100 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для с. Лукавці та Берегометського ЗДО №3 смт. Берегомет (по 50 тис. грн. кожен).

700 тис. грн. отримає Банилівська сільська рада для капітального ремонту Бережницького ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО в с. Бережниця (650 тис. грн.) та капітального ремонту спортивного майданчика Банилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у с. Банилів (50 тис. грн.).

650 тис. грн. отримає Вижницька міська рада для заміни вікон та дверей у Вижницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів у м. Вижниця (200 тис. грн.) та комунальній будівлі с. Кибаки (200 тис. грн.), а також 100 тис. грн. на заміну котла у Вижницькому ЗДО №2 м. Вижниця. Також 150 тис. грн. буде виділено для придбання дитячих ігрових майданчиків для Іспаського та Виженського ЗДО, а також Черешенського ЗДО №2 (по 50 тис. грн. кожен).

550 тис. грн. отримає Вашківецька міська рада на капітальний ремонт ІІ корпусу «Вашківецької лікарні реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» у м. Вашківці (400 тис. грн.) та 150 тис. грн. на придбання дитячих майданчиків для Замостянського і Карапчівського ЗДО, а також дитячого майданчика для с. Слобода- Банилів (по 50 тис. грн. кожен).

250 тис. грн. отримає Брусницька сільська рада на капітальний ремонт системи опалення Брусницького ЗДО (200 тис. грн.) та придбання дитячого ігрового майданчика для с. Діброва (50 тис. грн.).

1,42 млн. грн. отримає Мамаївська сільська рада на капітальний ремонт адміністративної будівлі, в якій розташовані ФАП, будинок культури та старостинський округ с. Біла (1 млн. грн.), заміну вікон в громадській будівлі, де знаходиться амбулаторія, будинок творчості та пошта с. Стрілецький Кут (200 тис. грн.) та на проведення благоустрою Мамаївського НВК №1 в с. Мамаївці (120 тис. грн.). Громада також отримає 100 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для Лужанського дендропарку смт. Лужани та Мамаївського НВК №1 с. Мамаївці (по 50 тис. грн. кожен).

1,35 млн. грн. отримає Кіцманська міська рада на заміну вантажного ліфта у КНП «Кіцманська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (1 млн. грн.), заміну вікон у Кліводинському ЗДО (ясла-садок) с. Кліводин (200 тис. грн.) та 150 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для для сіл Іванківці та Валява, а також для Суховерхівського ЗДО с. Суховерхів (по 50 тис. грн. кожен).

250 тис. грн. отримає Ставчанська сільська рада на заміну вікон у Шишковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Шишківці (200 тис. грн.) та 50 тис. грн. на придбання дитячого ігрового майданчика для Южинецького ДНЗ с. Южинець.

250 тис. грн. отримає Неполоковецька селищна рада на заміну дверей у Неполоковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів (30 тис. грн.), Реваківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів (100 тис. грн.) та Неполоковецькому ЗДО (70 тис. грн.). Також 50 тис. грн. буде виділено на придбання дитячого ігрового майданчика для с. Берегомет.

950 тис. грн. отримає Путильська селищна рада для завершення будівництва Дихтинецької амбулаторії ЗПСМ у с. Дихтинець (550 тис. грн.), капітального ремонту (заміни вікон та дверей) Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в смт. Путила (200 тис. грн.), а також 200 тис. грн. на придбання дитячих майданчиків для Сергіївського, Дихтинецького, Киселицького та Путильського закладів дошкільної освіти (по 50 тис. грн. кожен).

600 тис. грн. отримає Усть-Путильська сільська рада на проведення капітальних ремонтів (заміну вікон) Розтоківського ЗДО в с. Розтоки (200 тис. грн.) та Усть-Путильського ФАПу в с. Усть-Путила (200 тис. грн.). Крім того, 200 тис. грн. буде виділено для придбання дитячих майданчиків та їх встановлення в с. Усть-Путила, с. Мариничі, с. Розтоки та с. Підзахаричі (по 50 тис. грн. кожен).

400 тис. грн. отримає Конятинська сільська рада на капітальний ремонт (заміну вікон) адміністративної будівлі відповідної сільської ради (200 тис. грн.), а також 200 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для Стебнівського, Конятинського, Яблуницького та Самаківського закладів дошкільної освіти (по 50 тис. грн. кожен).

350 тис. грн. отримає Селятинська сільська рада на капітальний ремонт системи опалення Плосківського закладу дошкільної освіти в с. Плоска (300 тис. грн.) та 50 тис. грн. на придбання дитячого ігрового майданчика для Селятинського закладу дошкільної освіти в с. Руська.

1,18 млн. грн. отримає Сторожинецька міська рада для заміни вікон у Давидівській ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Давидівка (200 тис. грн.), ремонту туалетів та харчоблоку Сторожинецької гімназії в м. Сторожинець (200 тис. грн.), ремонту спортзалу та вбиралень Новобросковецької ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Заболоття (200 тис. грн.), ремонту приміщення харчоблоку та спортзалу Слобода-Комарівської гімназії у с. Слобода- Комарівці (200 тис. грн.). Також громада отримає 100 тис. грн. на проведення капітального ремонту Старожадівської амбулаторії ЗПСМ в с. Стара Жадова та 80 тис. грн. на перекриття покрівлі Костинецького старостату в с. Костинці. А ще, 200 тис. грн. буде спрямовано на придбання дитячих ігрових майданчиків для сіл Комарівці, Зруб- Комарівський, Ясени та Панка (по 50 тис. грн. кожен).

200 тис. грн. отримає Петровецька сільська рада для проведення капітального ремонту будівлі стадіону «Мрія» в с. Верхні Петрівці. 100 тис. грн. отримає Кам'янська сільська рада на придбання дитячих ігрових майданчиків для сіл Дубове та Спаська (по 50 тис. грн. кожен).

Варто зазначити, що дані кошти є не перехідними і їх потрібно освоїти громадам до кінця цього року. Отже, відповідні об'єкти мають бути придбані, реконструйовані чи капітально відремонтовані цього року.

На даний час саме від голів територіальних громад та працівників органів місцевого самоврядування залежить практична реалізація перелічених вище об'єктів, оскільки необхідно в короткі терміни підготувати відповідні проектно-кошторисні документації, провести тендерні процедури, за результатами яких підрядники повинні виконати всі роботи до кінця року.

В свою чергу, Максим Заремський та його команда докладатимуть максимум зусиль задля висвітлення інформації про хід реалізації цих об'єктів для громадськості та швидкістю і якістю проведених чи виконаних на них робіт.

Прес-служба народного депутата України

Максима Заремського