Дорогі буковинці!

Дорогі буковинці!

У цей складний час звертаюся до Вас з проханням зберігати спокій та бути як ніколи об'єднаними. Хоча росія не на жарт демонструє свою агресію, наші Збройні сили України вже 8 рік поспіль надійно тримають оборону та готові діяти за призначенням.

Об'єднання наших сил - це, в першу чергу стримування агресивних намірів нашого ворога.

росія продовжує здійснювати підривну діяльність як ззовні так і в середині України, сподіваючись у результаті внутрішніх політичних воєн і дестабілізації знову колонізувати Україну без додаткових військових надзусиль.

Зростає рівень деструктивного популізму, як з боку окремих діючих чиновників, керівників , народних депутатів так і деяких екс-депутатів, які розпочавши інформаційну боротьбу, дивним чином збігаються у риториці з рупорами кремлівської пропаганди.

Звертаюся сьогодні до кожної політичної сили нашої країни та нашого краю: потрібно відкинути всі амбіції! Ми маємо спільно знайти той вагомий політичний компроміс заради об'єднання українського народу та заради захисту нашої держави, а не сіяти паніку, робити гучні заяви, займатись піаром та критикою.

Не потрібно розхитувати ситуацію у середині країни, оскільки внутрішньополітичні війни та політичні кризи в умовах війни становлять небезпеку самому існуванню держави!

Давайте разом відстоювати те, що належить Україні! З нами Бог і з нами сила🙏

Слава Україні!