Досить бути сировинним придатком

Досить бути сировинним придатком

Про роботу на окрузі!

Досить бути сировинним придатком!

Завжди відстояти позицію, що потрібно сприяти розвитку деревообробки в Україні, а також завадити незаконним масовим промисловим вирубкам, які складаються десятками років! Головним напрямком має бути розробка та реалізація державної програми з комплексної глибинної обробки деревини (Україна не повинна бути тільки сировинним ринком!), що дозволяє переробити деревину на місцях та забезпечити збільшення кількості новостворених робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, зростання добробуту населення, зменшити відтік кваліфікованих робочих кадрів за кордон, а також забезпечити контроль громадськості за раціональним використанням природних ресурсів. Також варто думати про відновлення, того що втрачено.

За примноження та збереження лісового багатства нашої країни! Повинен бути дуже серйозним балансом у використанні! Ми повинні зробити щасливе і здорове майбутнє наших дітей та країни!

Подав відповідні законопроекти:

4451Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне також вирубку лісу.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/ zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=70576

3865Проект Закону про забезпечення державної підтримки підприємств, які займаються глибиною переробки деревини.

https://www.kmu.gov.ua/bills/proekt-zakonu-pro-zabezpechennya-derzhavnoi-pidtrimki-dlya - pidpriemstv-shcho-zaymayutsya-glibinnoyu-pererobkoyu- derevini

3888Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо пільгового оподаткування підприємств, які захоплюють глибину переробки деревини.

https://ips.ligazakon.net/document/JI02787

5234Проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України.

http://w1.c1.rada .gov . ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=71393Я

Бажаю позитивних змін і перетворень в Україні, які в результаті реалізують вашу мрію, щоб у нашому окрузі позитивно розвивалася меблева галузь і деревообробка. , що буде бюджетонаповнювачем для громади та дати можливість створити відповідні підприємства та створити умови для нових робочих місць.

#ЗвітДепутата #архів #Роботанаокрузі 

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202