Думка дня: військові питання та ситуації на окрузі

Думка дня: військові питання та ситуації на окрузі

Передбачаю, що завалиться ця ідея з обмеженням пересування між населеними пунктами. Виглядає дивно і корупційно. І взагалі провокація якась. Внутрішній вибух. Ворог один. Не варто забувати. І робити ворогів з власного народу. Подумайте про негативні наслідки для всього: для економіки, для волонтерства, для евакуації чоловіками своїх дітей та дружин з міст, які в зоні бойових дій, для ефективної роботи військоматів, які будуть паралізовані чергами. Я вже не кажу про те, яка корупція розквітне при видачі дозволів! Сподіваюся у Міноборони та Генштабу, до яких всі ми досі ставимось з повагою, вистачить раціональності та відповідальності відмовитися від такого я би сказав абсурдного і шкідницького підходу. Ніщо так не підриває обороноздатність країни і мотивацію чоловіків наближати перемогу кожен на своєму місці і в той спосіб, який їм доступний, як такі рішення.

Багато людей звертаються з різною інформацією щодо тих чи інших ситуацій пов’язаних з війною. В 99,9% звернень за них відповідає військове керівництво, яке керує всіма військовими процесами. В роботу втручатись неможу і недопущений до цих військових процесів, але про такі звернення наголошую і передаю інформацію, як депутат з округу та допомагаю сам чим можу людям. Інформую, що направив відповідне депутатське звернення на основі Ваших звернень щодо:

👉призову на військову службу в цілому та зокрема осіб, які по стану здоров’я мали відстрочку;

👉належне забезпечення військовослужбовців амуніцією та зброєю;

👉ситуацій, які виникають під час військових дій та виконання бойових завдань;

👉 мобілізаційних питаннях в цілому;

👉 ситуації пов’язаної з військовозобов’язаними переселенцями з різних частин України, що проживають на даний час на територіях, де не ведуться бойові дії. Вважаю, що потрібно також більше їх долучати до захисту держави, так і в «тилу».

👉 інших пов’язаних ситуацій;

В звязку з об’єктивними, військовими причинами не прикріплятиму дане звернення. Також інформую Вас, що бували випадки, коли ситуації не відповідали дійсності, а були «інформаційними вкидами», дезінформацією для того щоб послабити моральний і психологічний стан військових, а також зробити негативний вплив до тієї чи іншої ситуації, посіяти паніку та страх серед людей! Тому, дуже прошу всіх: перед тим як поширювати не підтверджену інформацію з незрозумілих ресурсів: перевіряйте її. Є багато фактів та інформації,з якою люди звертаються і немаю як її перевірити. Звернення: https://www.facebook.com/100017416900232/posts/1080241789233041/?d=n

Тому також звернувся з пропозицією, що потрібно налагодити інформаційне поле для родичів військових, щоб знімати соціальну напругу, та щоб перевіряти правдивість наявних фактів та інформації, бо багато разів робились ворожі інформаційні приводи, які багато людей поширюють на емоційному фоні. Війна інформації на сьогодні також стала одним з найнебезпечніших видів зброї❗️Ваша думка для мене важлива, тому зазначайте її в коментарях для подальшого реагування та пошуку шляхів вирішення.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202