Кілька питань до народного депутата України Максима Заремського

Кілька питань до народного депутата України Максима Заремського

Розкажіть про враження від роботи у Верховній Раді України? Чи не розчаровані Ви обраним шляхом?

- Робота народного депутата є справді досить важкою. Я відчуваю всю ту відповідальність, яка на мене лягла коли я став народним депутатом України. Люди довірили мені представляти їх інтереси у Верховній Раді України і всі мої зусилля спрямовані на те, щоб їх не підвести.

Графік роботи є досить напруженим. Робота в Комітетах, робочих групах, зустрічі з посадовити особами органів виконавчої влади, законотворчість, прийоми громадян та багато іншого не дають розслабитися а ні на хвилину. Робота починається з самого ранку і триває аж до пізнього вечора. Практично без вихідних.

Але, прагнення до покращення та розвитку мого 202 виборчого округу, розбудова місцевої інфраструктури та поліпшення благополуччя українського народу надають оптимізму та дають впевненості у завтрашньому дні.

Які основні завдання Ви ставили перед собою, коли були кандидатом в народні депутати і чи втілюються вони в реальність?

- Основними моїми завданнями, як кандидата в народні депутати України, було всебічне сприяння у розвитку інфраструктури краю, впровадження тут підприємств з глибинної переробки деревини, відкриття міжнародних пунктів пропуску, популяризація спорту серед молоді, розвиток зеленого туризму, посилення відповідальності за незаконну вирубку лісів та за інші дії, що завдають шкоди довкіллю тощо.

Окремим завданням була подача визначених у моїй передвиборчій програмі законопроектів. На даний час мною подані всі без виключення законопроекти, які я зазначав у моїй передвиборчій кампанії. Це можна перевірити на інтернет-порталі «Слово і діло».

За його даними я також є лідером по виконання обіцянок серед усіх народних депутатів з Чернівецької області.

Розкажіть про Вашу діяльність як суб’єкта права законодавчої ініціативи?

- Одними із суб'єктів права законодавчої ініціативи є народні депутати України. Це напряму визначено в Законі України «Про статус народного депутата України». За час виконання депутатських повноважень мною як особисто, так і спільно з іншими народними депутатами було підготовлено 55 законопроектів, які спрямовані на покращення рівня життя українського народу, а також розвитку тих чи інших галузей промисловості та народного господарства.

Більша частина законопроектів стосуються моєї професійної сфери діяльності (цивільний захист), а також були визначені в моїй передвиборчій кампанії (розвиток гірських територій, підтримка зеленого туризму тощо).

За час виконання депутатських повноважень скільки коштів і на які цілі вдалося виділити для Вашого виборчого округу?

- На даний час мною проводиться активна робота по виділення коштів державного бюджету для потреб мого виборчого округу. Потреб дійсно є багато, насамперед це стосується гірських територій, на які раніше не було належного фінансування, але всі відразу їх реалізувати звісно ж неможливо.

Але впевненими кроками вдається реалізувати чимало проектів по розвитку інфраструктури. Це, зокрема підтримка програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої з держаного бюджету буде виділено кошти на реконструкцію приймальних відділень Сторожинецької та Вижницької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, будівництво загальноосвітньої школи в селі Усть-Путила. В рамках цієї програми також заплановано проведення реконструкції стадіону в м. Кіцмані та будівництво спортивного залу для Конятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Частину коштів на вказані об'єкти вдасться отримати з державного фонду регіонального розвитку. При розподілі відповідних коштів та погодження переліку об'єктів у Верховній Раді України мені вдалося переконати інших членів Комітету ВРУ з питань бюджету про необхідність виділення коштів для мого виборчого округу.

За ці кошти будуть профінансовані наступні об'єкти:

будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 240 учнівських місць навчання по вул. Центральній в с. Усть-Путила;

капітальний ремонт Сторожинецької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування по вул. Видинівського, 22 у м. Сторожинець;

будівництво дошкільного навчального закладу в с. Карапчів;

реконструкція Селятинського закладу дошкільної освіти по вул. Шкільній, 1 в с. Селятин;

реконструкція Їжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Штефана чел Маре, 154, у с. Їжівці;

реконструкція стадіону по вул. І. Миколайчука, 1 в м. Кіцмань.

На зазначені об’єкти з державного бюджету будуть виділені кошти в сумі більше 50 млн. грн. Також мною були подані пропозиції по виділенні коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в адміністративно-територіальних межах:

Кіцманської міської ТГ:

капітальний ремонт спортивного майданчика в с. Шипинці, ремонт дороги по вул. Ювілейній в с. Валява, проведення благоустрою парку с. Ошихліби, придбання спортивного майданчика для Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

Неполоковецької селищної ТГ: проведення капітальних ремонтів будинку культури в с. Берегомет, клубу в с. П'ядиківці та котельні в Реваківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

Сторожинецької міської ТГ: проведення капітального ремонту підвісної кладки через річку Сірет в с. Панка та на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика в с. Банилів-Підгірний;

Вижницької міської ТГ: будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям на території Мілівського ЗЗСО ім. Д.Ю. Загула І-ІІІ ступенів;

Вашківецької міської ТГ: реконструкція та капітальний ремонт ІІ корпусу КНП «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням»;

Берегометської селищної ТГ: капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с. Долішній Шепіт.

Селятинської сільської ТГ: нове будівництво водозабірної свердловини для Селятинського закладу дошкільної освіти в с. Селятин.

Загальна сума коштів, що будуть виділені на ці цілі становить 10 млн. грн. Мною також підготовлені інші пакети пропозиції, фінансування яких я буду добиватись в майбутньому.

Коли планується завершення робіт на вказаних об’єктах?

- При своєчасному виділенні коштів їх розпорядниками, оперативному проведенні тендерних процедур зі сторони органів виконавчої влади таорганів місцевого самоврядування (залежно від джерела походження коштів) та якісному і швидкому виконанні вказаних робіт зі сторони підрядників, завершення всіх вищеперелічених робіт заплановане до кінця 2021 року. 

Розкажіть кілька слів про Вашу роботу із зверненнями громадян?

- Я постійно тримаю контакт з виборцями через сайт, моїх помічників-консультантів та громадські приймальні. Зокрема, за час виконання депутатських повноважень мною було подано 595 депутатських звернень та 46 депутатських запитів. Найбільш болючі питання мого виборчого округу я постійно доводжу до відома керівництва держави під час брифінгів у Верховній Раді України. На них я також звітую перед виборцями про проведену роботу. Адреси громадських приймалень та контакти моїх помічників-консультантів можна знайти на моєму офіційному веб-сайті та в соціальних мережах.

Які у Вас плани на майбутнє по розвитку виборчого округу та які саме пріоритетні завдання Ви перед собою ставите?

- Основні плани – це втілити в життя мої передвиборчі обіцянки. Щоб довести людям, що це все не просто слова. І я націлений на позитивні зміни на моєму виборчому окрузі. Можливо повторюсь, але основними завданнями є розбудова інфраструктури краю, відкриття міжнародних пунктів пропуску, створення підприємств з глибинної переробки деревини, розвиток зеленого туризму та гірських територій. Не оминає увагою питання популяризації спорту: це будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриття в багатьох населених пунктах округу, придбання дитячих ігрових та спортивних майданчиків. Робота триває...