Конятинська громада. Відкриття спортивного футбольного майданчика в селі Довгопілля

Конятинська громада. Відкриття спортивного футбольного майданчика в селі Довгопілля

Не буду в цей важкий період казати, що це свято, але що це історичний момент для нашої громади - це факт.

Впершу чергу радіємо за нашу молодь, яка має можливість розвиватися та проводити свій молодечий вік на майданчику.

Буду коротко, адже в соц мережах та на офіційних сайтах є достатньо інформації про відкриття майданчика. (результати турніру теж)

В першу чергу висловлюю велику подяку Максим Заремський, який працює в поті чола і який дійсно дотримав своє слово та за короткий проміжок часу зробив свою справу, яку запланував в Конятинській громаді. Нехай ентузіазм і ваша праця шанується і винагроджується добрими ділами. Успіхів вам у всьому і все, що далі ви задумали - нехай збудеться. Дякуємо голові громади Олексію Івановичу та Ілля Косован і всім хто доклав зусиль щоб, те що запланували - збулося.

Всім подяка, хто вклав свою лепту в цей майданчик, ви назавжди закарбували своє ім'я в Конятинській громаді, адже ви зробили всі разом історію, в якій ви є перші.

А далі ми лиш можемо її повторити в інших селах нашої громади.

Розумію, що комусь може не подобатися, що в такий важкий період ми організовуємо турніри по футболу. Але в першу чергу ми працюємо і робимо це заради дітей, учнів, молоді.

Вони мають право на своє дитинство, яке колись мали ми. Тому футбольний час на майданчику, буде однією із складових їхнього молодого віку. (Коронавірус закрив їх вдома біля гаджетів, тепер вже хоч трошки без них і на майданчику)

Ми й надалі будемо працювати в поті чола та якомога більше заохочувати і сприяти цьому.

Нехай у вас все буде добре. До нових спортивних зустрічей!

Юрій Терновий