Максим Заремський підтримав громади та волонтерські центри 202 округу

Максим Заремський підтримав громади та волонтерські центри 202 округу

30 березня народний депутат України Максим Заремський вкотре підтримав громади та волонтерські центри 202 виборчого округу. Не оминув і високогірну Путильщину, де чимало людей, яких війна вигнала з рідних домівок, знайшли прихисток, а горяни – об’єднуються у волонтерські осередки та допомагають ЗСУ.

Цього дня паливно-мастильні матеріали, холодильники, мікрохвильові печі, крупи, олія, борошно, макаронні вироби, солодощі, засоби гігієни та інші товари були доставлені у кожен куточок округу.

🇺🇦 СЕЛЯТИН – центр громади, де сніг не поспішає танути, а весна запізнюється майже на місяць. А ще тут живуть щирі люди, які щодня опікуються дітками й дорослими, які змушені були втікати від війни. За ініціативи голови громади Валерія Полянчука тут діє гуманітарно-логістичний штаб, де переселенці отримують все необхідне: їжу, одяг, взуття, засоби гігієни та інше. Також штаб формує і допомогу воїнам. Поповнив запаси в коморах штабу і народний депутат України Максим Заремський.

🇺🇦 У ПУТИЛЬСЬКІЙ громаді підтримка була адресована для військових, а також місцевій лікарні.

🇺🇦 У селі РОЗТОКИ діє ВО «Родина», яку очолює Любов Пурич. У ці дні волонтери працюють на базі місцевої школи, яку очолює Віра Пасарюк. Педагоги та працівники школи, садочка, підприємці, місцеві жителі готують для воїнів м’ясні та гуцульські страви, випічку. Долучаються до доброї справи жителі сіл Усть-Путила, Мариничі, Підзахаричі, Дихтинець. Тож Максим Заремський і цього разу підтримав дівчат і словом, і ділом.

🇺🇦 У КОНЯТИНСЬКІЙ громаді горяни на чолі з головою Олексієм Скрипчуком дружньо підтримують наші ЗСУ всім необхідним. А ще чоловіки та жінки виготовляють бронежилети. Особливу увагу тут приділяють людям, які постраждали від воєнних дій та вже стали членами гуцульських родин.

До слова: вчора допомогу від Максима Заремського отримали громади та волонтери Витжниччини, Кіцманщини, Сторожинеччини.

📌Раніше ми розповідали, що народний депутат України Максим Заремський ділить час 24/7 між волонтерством на окрузі й роботою в парламенті. Найперше, його підтримка була спрямована для ЗСУ (придбання тепловізорів, бронежилетів 5-го рівня захисту, тактичних ліхтарів, рюкзаків). По-друге: тисячі тонн пального та двигунних мастил він придбав для потреб бійців ТрО, військкоматів, волонтерських центрів. Тепер продовольче підкріплення отримують переселенці й волонтерські осередки краю.

Працюємо, звітуємо, інформуємо.

💙💛Запрошуємо всіх небайдужих людей підтримувати волонтерські центри в селах та громадах, які працюють чесно й самовіддано.

Оксана Порох