Максим Заремський вкотре підтримав волонтерів Усть-Путильської громади

Максим Заремський вкотре підтримав волонтерів Усть-Путильської громади

Під час робочої поїздки на Путильщину народний депутат України Максим Заремський навідався до волонтерських осередків у селах Пілзахаричі та Розтоки Усть-Путильської територіальної громади. Він зустрівся з волонтерками Тетяною Вицегою та Любов’ю Пурич. Депутат подякував жінкам за їхню роботу, чітку громадянську позицію, велику силу волі й оптимізм. Бо саме завдяки волонтерському руху вдається суттєво підтримувати позиції ЗСУ на передній лінії фронту. Максим Заремський завітав до волонтерських осередків не з порожніми руками, а з продуктовими наборами, які він придбав за власні кошти.

Зауважимо, що жінки з перших днів повномасштабного вторгнення рашистів на територію України взялися активно допомагати ЗСУ та переселенцям. За понад три місяці роботи їм вдалося об’єднати навколо себе багатьох односельців, заробітчан, колективи приватних та комунальних закладів. Всі разом готують їжу, закуповують автомобілі та підтримують родини, які через війну змушені були покинути рідні оселі та оселитися на території громади.

Волонтерок турбує питання отримання відповідних посвідчень аби могти швидко вирішувати ті чи інші завдання з якими вони зустрічаються чи не щодня: закупівля продуктів й палива у достатній кількості, швидке транспортування допомоги до областей, де триває війна.

У межах своїх депутатських повноважень Максим Заремський спрямує відповідні запити для врегулювання цих та інших питань, що стосуються волонтерської діяльності.