Максим Заремський взяв участь у заходах до Міжнародного дня захисту дітей

Максим Заремський взяв участь у заходах до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня в Усть-Путильській школі мистецтв пройшов учнівський звітний концерт.

Директор закладу Вероніка Скидан та викладачі постаралася, щоб дійство запам’яталося кожній дитині, а тому разом із учнями старанно готували кожен музичний та пісенний виступи. Митці вправно демонстрували набуті знання, чим спонукали до творчих експериментів глядачів.

Юні художники представили виставку зі 140-ка власних робіт. Охочі могли придбати дитячі роботи й тим самим долучитися до благодійного збору коштів на підтримку воїнів ЗСУ.

Старшокласники, випускники й викладачі художнього класу наносили на дитячі щічки аквагрим.

Одним із радісних етапів заходу став розіграш 12-ти подарунків від народного депутата України Максима Заремського.

Серед сюрпризів були м’ячі, м’які іграшки, ракетки, настільні та інші ігри для активного літнього відпочинку з друзями.

Феєрія кольорових повітряних кульок додала святу відчуття справжньої радості, якої так не вистачає діткам, які зростають в умовах гіркої війни, що розпочала росія. Та завдяки дорослим, понад 150 хлопчиків і дівчаток з усієї Усть-Путильської громади отримали від свята незабутні враження й сюрпризи.

Цього ж дня в селищі Путила на стадіоні ім. А. Гусіна дітям також підготували розваги. Одним із етапів – це був конкурс дитячого малюнку на асфальті «Діти за мир та щастя України», який проводив директор художньої школи Тарас Ковальчук.

Переможці отримали дипломи та подарунки від народного депутата України Максима Заремського.

У перший день літа щирий дитячий сміх лунав поміж вершинами Карпат. За яскраві емоції варто подякувати всім організаторам святкових дійств, а особливо – захисникам України, які тримають небо над Гуцульщиною. Бажаємо всім мирних днів й переможного світанку!