Мобілізація, військові питання та ситуації на окрузі

Мобілізація, військові питання та ситуації на окрузі

Багато людей звертаються з різною інформацією щодо тих чи інших ситуацій пов’язаних з війною. В 99,9% звернень за них відповідає військове керівництво, яке керує всіма військовими процесами. В роботу втручатись неможу і недопущений до цих військових процесів, але про такі звернення наголошую і передаю інформацію, як депутат з округу та допомагаю сам чим можу людям. Інформую, що направив відповідне депутатське звернення на основі Ваших звернень щодо:

undefined

призову на військову службу в цілому;

undefined

належне забезпечення військовослужбовців амуніцією та зброєю;

undefined

ситуацій, які виникають під час військових дій та виконання бойових завдань;

undefined

мобілізаційних питаннях в цілому;

undefined

ситуації пов’язаної з військовозобов’язаними переселенцями з різних частин України, що проживають на даний час на територіях, де не ведуться бойові дії. Вважаю, що потрібно також більше їх долучати до захисту держави, так і в «тилу».

undefined

інших пов’язаних ситуацій;В звязку з об’єктивними, військовими причинами не прикріплятиму дане звернення. Також інформую Вас, що бували випадки, коли ситуації не відповідали дійсності, а були «інформаційними вкидами», дезінформацією для того щоб послабити моральний і психологічний стан військових, а також зробити негативний вплив до тієї чи іншої ситуації, посіяти паніку та страх серед людей! Тому, дуже прошу всіх: перед тим як поширювати не підтверджену інформацію з незрозумілих ресурсів: перевіряйте її. Є багато фактів та інформації,з якою люди звертаються і немаю як її перевірити. Тому також звернувся з пропозицією, що потрібно налагодити інформаційне поле для родичів військових, щоб знімати соціальну напругу, та щоб перевіряти правдивість наявних фактів та інформації, бо багато разів робились ворожі інформаційні приводи, які багато людей поширюють на емоційному фоні. Війна інформації на сьогодні також стала одним з найнебезпечніших видів зброї