Народний депутат України Максим Заремський навідався із робочою поїздкою до СЕЛА СЕРГІЇ

Народний депутат України Максим Заремський навідався із робочою поїздкою до СЕЛА СЕРГІЇ

що пізнаване на Буковині громадською та політичною діяльністю опришка Лук’яна Кобилиці. Саме тому місцевий опорний ліцей носить ім’я свого славного земляка. У закладі, якому підпорядковані дві філії, повну загальну середню освіту здобувають понад три сотні дітей. Директор ліцею НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА ПЕТРИК розповіла парламентарю про досягнення учнів та вчителів на ниві знань, у культурній, спортивній, мистецькій царинах, а також вказала на першочергові потреби, які вимагають вагомих фінансових вкладень з боку держави.

Наразі йдеться про облаштування харчоблоку, укриття, капремонт внутрішньої вбиральні, створення належного середовища для занять спортом.

Є ряд господарських потреб у філіях Рипенської та Фошківської початкових шкіл, що розташовані у віддалених селах за десятки кілометрів від центрів.

Також вкрай важливо зберегти роботу цих філій, у яких навчаються учні 1-4 класів, підтримати їх належний рівень, відповідно до освітніх стандартів.

Народний депутат України Максим Заремський спрямує відповідні депутатські запити, щоб представники міністерств та департаментів вивчили потреби високогірного ліцею, філій та посприяли їх вирішенню.