Народний депутат України Максим Заремський щомісяця закуповує дрони на фронт та підтримує волонтерів

Народний депутат України Максим Заремський щомісяця закуповує дрони на фронт та підтримує волонтерів

Без основної законотворчої діяльності народний депутат України Максим Заремський постійно піклується про інтереси жителів 202 виборчого округу.   

Ключові завдання, насамперед, відводяться підтримці армії. Щомісяця Максиму Заремському вдається закупити та доставити до бойових підрозділів дрони та інше обладнання. Також парламентар підтримує діяльність місцевих волонтерських центрів та організацій. 

Цю тижню для сприяння нардепа було закуплено чергову партію шпагату для плетіння маскувальних ситок та передано жінкам-волонтеркам з Путили та Сергіїв. 

«Давно особисто знайомий з керівницею «Гуцульського батальйону «Бандерсітка» Романою Іванишен. Жінка щодня об'єднує навколо спільної мети небайдужих шляхетників, благодійників, щоб у максимальних об'ємах виконати замовлення студентів з передової. 

Також хочу відмітити діяльність волонтерського осередку в с. Сергії, де організаційні питання вирішує староста Ганна Галиця. У нинішній непростий час жінки міцно тримають тил: допомагають воїнам, виховують дітей, пораються по господарству, списують на роботу та забезпечують багато інших справ.

Щиро дякую всім за чітку громадянську позицію й підтримку ЗСУ. Слава Україні та її Героям!», - зазначає Максим Заремський.

ДО СЛОВА!

Волонтери щодня виробляють сітки на фронті. Тож їм постійно потрібна тканина зеленого, коричневого, сірого та камуфляжного кольорів. Для цього згодиться будь-які непотрібні речі.

Вітайтесь, якщо ви самостійно вдома наріжте матеріал на смужки та доставте до майстринь.