Народний депутат України Макситм Заремський із робочим візитом відвідав село Фошки Путильської ТГ

Народний депутат України Макситм Заремський із робочим візитом відвідав село Фошки Путильської ТГ

Цей населений пункт – високогірний. До обійсть місцевих жителів веде гірська ґрунтова дорога. Тут діє медпункт, бібліотека, клуб, під одним дахом розміщена початкова школа та садочок. Фахівці, які тут трудяться, - вірні патріоти, самовіддані й невтомні, люблячі та терплячі, справжні ґазди на своїй землі.

Заходячи на подвір’я освітнього закладу, де граються діти, бо триває перерва між уроками, впевнено подає руку першокласник Михайло та веде до порогу рідної школи. Завідувачка філією Фошківської початкової школи ОЗ «Сергіївський ліцей імені Лук'яна Кобилиці» СВІТЛАНА ПЕТРІВНА ГЛЕВЧУК розповіла про особливості роботи закладу, потреби й наголосила на важливості функціонування таких шкіл у високогірних селах Буковини.

Поруч зі школою є бібліотека, де працює ВАСИЛИНА МИКОЛАЇВНА ЯНОВСЬКА. Жінка опікується й діяльністю місцевого клубу, який у непрості для країни часи, перетворився на справжній музей села. Тож з радістю передав селу набір книг для дітей.

Для села Фошки важливою є діяльність медичного закладу. Протягом багатьох років на варті життя і здоров’я місцевих жителів стоїть ВАСИЛЬ АТАНАСІЙОВИЧ ШПАНЮК. Чоловіка поважають і шанують всі люди, бо він поспішає на допомогу до кожного односельчанина і не важливо це день, чи ніч, вихідний або негода, бездоріжжя чи відсутність транспорту.

«Висловлюю щиру подяку всім працівникам, шаную і поважаю кожного жителя Гуцульського краю і щоразу пишаюся їхньою волелюбністю, відвертістю й вірою у світле майбутнє. Як представник горян в українському парламенті я продовжу боротися за належний розвиток гірських територій, правильне реформування, розвиток інфраструктури й розширення мережі соціальних послуг», - зазначив на зустрічі з горянами Максим Заремський.