Переможні бої – на славу України

Переможні бої – на славу України

З гарним успіхом і чудовим передноворічним настроєм повернулись спортсмени нашого району з чемпіонату світу з універсального бою UNIFIGHT, який з 8-го по 12-те грудня проходив у Анталії (Туреччина).

Змагання проводились серед юніорів та дорослих (чоловіки та жінки).

П’ять спортсменів Вижниччини – вихованці клубу рукопашного бою «Сайгон» у складі збірної України показали свої найкращі результати. Валентин Жураківський з Мілієвого у ваговій категорії 60 кг посів І-ше (розділ «класика») та ІІ-ге місця (розділ «лайт»). Банилівчанин Іван Зварич у ваговій категорії 70 кг здобув також першість, а мілієвець Анатолій Жураківський став другим (розділ «класика»). Спортсмен з Кибак Олександр Кисилиця потішив уболівальників перемогою у ваговій категорії 80 кг (розділ «класика»), як і житель Банилова Микола Григоряк, який виступав у ваговій категорії 85 кг (розділ «класика») і піднявся на першу сходинку п’єдесталу.

– У підсумку збірна України посіла перше командне місце. На другому – Азербайджан, на третьому – Узбекистан. Варто відзначити, що найкраще виступили саме наші буковинські спортсмени, – розповідає «Вижницьким обріям» тренер наших хлопців, старший тренер дорослої команди національної збірної України Іван Штефюк. – Дякую спортсменам, які доклали

неймовірних зусиль, щоб показати високий рівень боротьби, усім, хто з нами в періоди тренувань і змагальних виступів, а також щиро дякуємо народному депутату України Максиму Заремському за підтримку спорту, за вболівання про його розвиток на теренах нашого краю.