План відновлення країни. Спочатку Перемога: зараз допомогаю ЗСУ та волонтерам! Після продовжу, крім депутатської діяльності, добиватись та розвивати інфраструктуру на повну в кожній громаді та селі 202 округу

План відновлення країни. Спочатку Перемога: зараз допомогаю ЗСУ та волонтерам! Після продовжу, крім депутатської діяльності, добиватись та розвивати інфраструктуру на повну в кожній громаді та селі 202 округу

Сильні разом!

Прикріпляю архівне відео, але вірю, що прийде час і зможемо далі продовжити відновлення інфраструктури нашого округу та України. Обіцянки мають замінитись на роботу, а кошти платників податків почати діяти за спрямуванням. По деяким керівникам та ідеям потрібно зробити висновки на майбутнє, бо так не робиться і перед тим, як руйнувати старе і будувати нове, потрібно підходити по ґаздівському: зробити чіткий план дій, робіт та фінансування, спочатку основа для будівництва, а далі самі роботи, щоб було з розумом та не створювати людям додаткових проблем! План економічного відновлення України повинен будуватись на ключових принципах:

Продовження відбудови інфраструктури (дороги, мости, пункти пропуску, ін.), соціально-економічного розвитку, а також потрібне будівництво заводів, підприємств для відновлення економіки, створення робочих місць, можливості розвитку села та перспектив для молоді і людей в цілому.

Повний доступ до ринків ЄС та Великої сімки.

Отримання статусу кандидата, а потім повноправне членство в ЄС.

Побудова економіки на принципах дерегуляції та лібералізації. По більшості ліцензій та дозволів вже схвалений декларативний принцип для бізнесу.

Налагодження логістичних маршрутів в західному напрямку. Уряд працює над розширенням їх пропускної здатності. Вже є перші результати - між Україною та Польщею підписаний відповідний меморандум. Відкриття нових пунктів пропуску в Чернівецькій області.

Перехід від експорту сировини до переробки в тих галузях, які дають найбільшу експортну виручку. В сільському господарстві та в металургії завдяки переробці можна буде досягнути її значного зростання.

Розвиток вітчизняного ВПК. Йдеться не лише про закупівлю зброї, але й виробництво, в тому числі за рахунок трансферу військових технологій.

Самодостатність в енергетиці досягатиметься збільшенням видобування власного газу та розвитком атомної енергетики. За 3-5 років цілком реально отримати енергетичну самостійність.

Кліматична модернізація. Створення нових об’єктів в різних галузях промисловості повинно враховувати принципи «зеленої економіки».

Локалізація. У відновленні України мають бути задіяні українські компанії та виробники. Це дасть поштовх економіці, створить нові робочі місця, пожвавить підприємницьку активність.Маєте свої бачення та пропозиції,- пишіть в коментарях

Україна дуже сильна, а буде ще сильнішою після нашої перемоги! Був, є і буду з людьми.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202