Працюю на окрузі

Працюю на окрузі

Ще на початку депутатської каденції я чітко вирішив, що моя діяльність не обмежиться лише законодавчою площиною та перебуванням у стінах українського парламенту. Щоб бути справжнім народним обранцем, потрібно бути з народом. Саме тому я працюю 24/7. Мій щотижневий робочий маршрут: від Києва і до найвіддаленіших громад округу.

ПРІОРИТЕТ – допомога ЗСУ та вирішення наболілих питань військових і їхніх родин. Співпраця з волонтерами, закупівля амуніції та інших товарів для потреб захисників. Удосконалення законодавства та пошуки гарантій дотримання прав військових.

ТИЛ. Його надійність полягає у моральній стійкості та працьовитості. Я постійно зустрічаюся з колективами й фахівцями різних галузей 202 виборчого округу. Відзначаю досягнення грамотами, медалями, підкріплюю матеріально-технічну базу комунальних закладів. Водночас вивчаю проблеми й перспективи їх вирішення.

ДІТИ. Перший день літа світ присвятив захисту прав підростаючого покоління. Я щиро дякую всім дорослим, які організували для дітей конкурси, розваги, змагання, подбали про гостинці й подарунки. Як депутат ВРУ я також підтримав дітей, батьків, громадськість. Зокрема:- У Киселицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів пройшов турнір з міні-футболу пам'яті Героя України ПОЛЯКА Петра.- У Сторожинецькій громаді, в селі Ясени, відбувся благодійний турнір з міні-футболу серед юнаків присвячений пам'яті Героя України КОЦИКА Андрія. - В Усть-Путильській школі мистецтв пройшов учнівський звітний концерт за участі майже двох сотень дітей.- В Путилі на стадіоні імені А. Гусіна дітям влаштували чимало розваг, пізнавальних зустрічей, конкурсів, спортивних змагань. Я взяв участь у всіх цих заходах, бо я був, є і буду з людьми. А щоб хлопцям і дівчатам було про що згадати закупив подарунки, спортивну нагородну атрибутику, підтримав, висловив подяку матерям, дружинам, дітям загиблих воїнів. У дні ворожої агресії нам потрібно ділитися обіймами, не забувати подвиги своїх земляків, не залишати рідних на одинці зі своїми клопотами. Єдність і любов – наша народна зброя.ВІРА. Я вірю в Бога і українське військо, яке бореться із найбільшим світовим злом – путінським терористичним режимом. З Україною в серці – разом до перемоги!

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202