Провів прийом громадян у селищі Берегомет
Під час візиту зустрівся з головою громади Сергій Боднарюк та поспілкувався з жителями.Під час зустрічі обговорили низку важливих для людей питань.
Серед основних звернень — питання пенсійного забезпечення, соціальної підтримки, допомоги нашим військовим та інші проблеми, з якими зверталися мешканці громади.Кожне звернення уважно опрацьовую, щоб знайти можливі шляхи вирішення. Дякую жителям за довіру, відкриту розмову та активну громадянську позицію.
Працюємо далі для підтримки людей і розвитку громади.