Ремонт дороги М-19 перетнув «екватор»: у межах Кіцманської ТГ облаштовують систему водовідведення

Ремонт дороги М-19 перетнув «екватор»: у межах Кіцманської ТГ облаштовують систему водовідведення

Вперше за 30 років масштабно відновлюють єдину на території Чернівецької області дорогу міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

За президентською програмою «Велике будівництво» у поточному середньому ремонті 3 ділянки автошляху протяжністю понад 30 кілометрів.

До села Яблунівки Веренчанської ОТГ вже відфрезерували старе дорожнє покриття, а це 20 км. Регенерацію основи дорожнього покриття проведено на 17 км. Нижній шар асфальтобетонної суміші влаштовано на 16 кілометрах траси.

Ремонт дороги М-19 перейшов на наступний етап. Підрядник почав влаштовувати й систему водовідведення. Неподалік Витилівки Кіцманської ОТГ вбудовують прикромкові водовідвідні лотки за допомогою спеціалізованої техніки.

Лотки ставлять з обох сторін дороги, щоб захистити проїжджу частину від застою води, адже якісно влаштована система водовідведення надійно захищатиме оновлене дорожнє покриття від поверхневих та ґрунтових вод.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ – 77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

До уваги водіїв! Рух транспорту на окремих ділянках здійснюється у реверсному режимі. Просимо всіх учасників руху бути уважними та дотримуватися вимог дорожніх знаків.

За інформацією Кіцмань.City
Ремонт дороги М-19 У Чернівецькій області перетнув «екватор» | Кіцмань.City (kitsman.city)