Робоча поїздка до високогірної громади Путильщини

Робоча поїздка до високогірної громади Путильщини

Робота на окрузі!

Сьогодні здійснив робочу поїздку до високогірних громад Путильщини. Зустрівся з керівниками комунальних закладів, працівниками різних галузей, громадськими активістами, волонтерами, молоддю. Вважаю за потрібне робити кроки назустріч культурно-мітецьким цінностям у найвіддаленіших регіонах нашої країни. Тому мені приємно долучатися до реалізації творчих проектів, де на повну розкриваються здатності обдарованих дітей та їхніх викладачів.

Таким чином ми разом формуємо нішу, де не тільки укріплюються традиції, а й народжуються сучасні стилі, техніка, нові імена. Продовжую популяризувати спорт та здоровий спосіб життя серед жителів сіл. Особливу увагу приділяю всебічному розвитку дітей.

Вкотре долучаюся до традиційного волейбольного турніру за перехідний кубок директора Путильського ліцею ім. ю. Федьковича. На прохання педагогів придбав для гравців партію м'ячів

Також завітав на урок фізкультури в Дихтинецькому ліцеї та передав учням футбольні м'ячі. Ще одним напрямком моєї роботи є сприяння розвитку сільських бібліотек, популяризація книг та місцевих видань. Зверну вашу увагу на глянцеве видання «Гуцульський календар – 2024». Редактор і упорядник журналу Роман Клим об'єднав у журналі події з усіх гуцульських районів України. Тож куплю примірників я дарую книгозбірням і знайомим особистостям, щоб кожен відкривав для себе неповторну Гуцульщину.

Чимало завдань стоїть перед освітніми закладами у високогірних громадах. який, - ремонт їдалень та спортзалів, постійне оновлення матеріально-технічної бази, належний рівень оплати праці. Ці заходи потребують державного фінансування. І основне – це підтримка ЗСУ.

PS Озвучені проблеми вимагають фахового аналізу. Очікую від керівників офіційних листів із обґрунтуванням потреби, щоб відповідні департаменти чи міністерства дали вичерпні відповіді, роз’яснення та могли сприяти розбудові якісної мережі державних послуг.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202