Розбудова інфраструктури краю – пріоритетне завдання для його процвітання та розвитку

Розбудова інфраструктури краю – пріоритетне завдання для його процвітання та розвитку

Одним з основних завдань, які Максим Заремський визначав у своїй передвиборчій кампанії є розвиток та розбудова нашого краю.

Розбудова місцевої інфраструктури, проведення якісного ремонту доріг, розвиток туристичної галузі краю, відкриття міжнародних пунктів пропуску, будівництво та реконструкція садочків, лікарень та шкіл – все це і є тими складовими частинами успішності та процвітання Буковини, що само собою покращить добробут її жителів.

Все це вже частково втілюється в життя: минулого року Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, членом якого є Максим Заремський, було повністю підтримано пропозиції народного депутата та виділено чималі кошти з державного бюджету на проведення ремонту та реконструкції лікарень та шкіл 202 виборчого округу.

Окремим пріоритетним завданням на 2021 рік є відкриття міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ – Вікову-де-Сус» та «Шепіт – Ізвоареле Сучевей». Нагадаємо, що МПП «Красноїльськ – Вікову-де-Сус» мав бути відкритий до кінця 2020 року, однак через перегляд видатків бюджету та підтримання ініціативи Уряду щодо виділення значних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19 роботи по завершенні будівництва даного пункту пропуску до кінця 2020 року так і не були завершені.

            На даний час народний депутат України вже налагоджено чіткі механізми співпраці з Кабінетом Міністрів України та заплановано на території 202 виборчого округу (це новоутворені Вижницький та частина Чернівецького районів) протягом 2021 року провести ремонтні роботи дорожнього полотна, будівництво дамб та проведення заходів з берегоукріплення, відкриття зазначених вище міжнародних пукнтів пропуску та розбудова місцевої інфраструктури в рамках тісної співпраці з територіальними громадами.

            Робота народного депутата України Максима Заремського триває.