Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, що покликаний привернути увагу до проблем осіб з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, що покликаний привернути увагу до проблем осіб з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя

Враховуючи потреби кожного жителя нашої Кіцманської територіальної громади і турботливе ставлення до дітей з інвалідністю, розуміння потреб батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, 1 грудня двері комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр» Кіцманської міської ради гостинно відчинилися для вихованців групи денного перебування Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

У «Подорож до країни Доброти» вихованців та гостей запросили вихователь Альона Іванівна Филипчук, музичний керівник Ольга Василівна Олексюк та фахівці центру. Метою заходу було навчити діток вживати ввічливі слова у повсякденному житті, сприяти формуванню їх моральних якостей і вихованню доброзичливих та дружніх стосунків між дітьми, стимулювати пізнавальну активність та розвиток мислення.

В цей день до центру із гостинцями й подарунками для дітей завітали виконуючий обов'язки міського голови Кіцманської територіальної громади Олександр Марусяк, заступник голови Юрій Косар, керуюча справами міської ради Ярослава Раковіца, депутати Кіцманської міської ради Ольга Литвинюк та Євгенія Косташик.

«Дітки, передаю вам щирі вітання від міського голови Кіцманської громади Сергія Борисовича Булеги, який перебуває на військовій службі і захищає нашу Україну, — звернувся в.о. міського голови Олександр Марусяк. — Бажаємо вам міцного здоров'я, веселих посмішок, доброзичливих і щирих друзів, здійснення ваших бажань».

Діти залюбки розповідали вірші, брали участь у цікавих завданнях, танцювали і співали про добро. А на завершення заходу створили велике паперове серце доброти і подарували на згадку гостям.

«Спасибі за увагу і підтримку, за тепло ваших душ, незабутні відчуття радості та захоплення, викликані у дітей. А завдяки подарованим ліжкам та постільній білизні перебування у нашому закладі буде затишнішим і зручним. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні, — сказала директорка Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру Оксана Олексюк. — Також висловлюємо подяку народному депутату України Максиму Заремському за розвиваючі посібники і солодкі подарунки для дітей. Така підтримка й допомога — реальний вияв милосердя, людяності та любові».

Rada KitsmanКіцманська територіальна громада