#ШтабЗаремського

#ШтабЗаремського

Що зроблено мною за цей тиждень? 

Підтримую Україну та звітую про те, як долучаюсь до нашої спільної перемоги!✊

🇺🇦Надано 200 л. ДП для потреб Вижницького логістичного центру та волонтерській організації села Розтоки (по 100 л кожному).

Додатково ще закуплено 670 л. ДП, зокрема в тарі: 1 бочка на 200 л., 13 каністр по 20л. та 7 каністр по 30 л.

Також 50 л. ДП було надано територіальній обороні смт. Берегомет Вижницького району.

Додатково за власні кошти придбано ще 5 мікрохвильових печей та 5 холодильників.

Передано продукти харчування Кіцманському волонтерському центру допомоги Українській армії, що були відправлені нашим захисникам у Київську область.

Закуплено продукти для волонтерських центрів м. Сторожинець, м. Вижниця, смт. Путила та с.Розтоки, які будуть спрямовані в подальшому внутрішньо переміщеним особам.

Долучився коштами для покупки автомобіля для наших захисників та до пошиття бронежилетів.

Крім того, придбано 2 комплекти професійних рації, які були передані для потреб ЗСУ.

Також цього тижня прийняв участь у засіданні Верховної Ради України, де в черговий раз були прийняті важливі законопроекти для нашої країни у цей нелегкий для усіх нас час.

ЩО ЗРОБЛЕНО РАНІШЕ:

- за особисті кошти придбано для потреб Збройних сил України – 17 бронижилетів, 20 військових аптечок, 18 військових тактичних рюкзаків (2-ох видів), 28 тактичних ліхратиків та 3 тепловізори.

- організовано процес виготовлення коктейлів молотова (нова назва – «бандера-смузі»);

- постійно здіснюється переказ особистих коштів для потреб Збройних сил України;

- відправлено медичні препарати до м. Конотом Сумської області;

- організовано надання постійної допомоги Гуманітарному штабу «Допомога Буковини», зокрема: придбано 2 бочки по 200 літрів моторного мастила 10w40, що мали в подальшому бути направлені на потреби армії.

Також велику кількість такого мастила передано для забезпечення ЗСУ, а також гуманітарних, логістичних та волонтерських центрів 202 виборчого округу;

- придбано 5 мікрохвильових печей, які будуть надані волонтерським та гуманітарним центрам;

- придбано за власні кошти 1400 літрів ДП та 200 літрів бензину, який було передано для потреб волонтерських центрів, територіальної оборони та військових комісаріатів 202 округу;

- 15 березня прийнято участь у роботі Верховної Ради України, де під час сесії було прийнято 21 важливий законопроект для функціонування нашої країни у воєнний час.

Крім того, на Путильщині було налаштовано процес виготовлення протитанкових та протиавтомобільних їжаків, закуплено для Путильського ЦКСП (військкомату) продукти, засоби гігієни, теплі шкарпетки та медикаменти. Перераховано кошти для волонтерських осередків в с. Розтоки, в смт. Путила (3000 грн.) та для ВО «Родина» (6200 грн.).

На Вижниччині під час перших днів війни прийнято участь в нараді серед керівників Вижницького району по організації роботи територіальної оборони. Також мною надається постійно допомога Гуманітарному штабу Вижниччини. Неодноразово перераховано кошти ГО «Волонтери Вижниччини» (всього – 5000 грн.). Надано паливо для територіальної оборони та логістичному центру.

На Кіцманщині: придбано та передано ДП для потреб Кіцманського військкомату та ГО «Кіцманський волонтерський центр допомоги Українській армії» (всього 750 літрів). Також надано кошти в сумі 5000 грн. для потреб волонтерського центру.

На Сторожинеччині: передано 200 літрів ДП для потреб територіальної оборони та надано 5000 тис. грн. Сторожинецькому районному благодійному фонду «Карітас».

Багато речей робляться «тихо» та без висвітлення. Мені не потрібен «піар» чи якась похвала. Звітую про свою роботу, щоб люди та громади бачили і мій вклад. Працюю з людьми і для людей. Немає малих внесків у великій війні! Дякую кожній громаді, кожній людині. Дякую усім хто сприяє нашій обороні. Робота триває. Разом ми переможемо!✊