СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ – особливі осередки духовності

СІЛЬСЬКІ БІБЛІОТЕКИ – особливі осередки духовності

Їхнім станом потрібно опікуватися, а фонди поповнювати новими книжковими виданнями. Тож, під час робочої поїздки по 202 виборчому округу, народний депутат України Максим Заремський подарував книги бібліотекам селища Путила, сіл Киселиці, Фошки й Дихтинець. Це - дитяча література, художні романи, історичні книги, мемуари, видання по психології, тощо.

«Я щиро дякую всім бібліотекарям за роботу і відданість своїй професії, духовні цінності з якими йдете до людей, зусилля, які докладаєте аби бібліотека була осередком затишку, тепла і сповнювалася добрими словами й справами», - зауважує Максим Заремський.

Варто виокремити бібліотеку с. Усть-Путила, яка є розкішним читальним та дозвіллєвим простором для громади. Відрадно, що місцева громадська організація «Злагода», котру очолює Антоніна Скидан, потурбувалася про пошук інвестицій та належне їх освоєння на благо жителів села. А я, як і обіцяв, поповнив полиці бібліотеки черговим набором книг про Гаррі Потера.

Також парламентар висловив подяки бібліотекарям Надії Яновській (с.Усть-Путила), Василині Яновській (с. Фошки), Світлані Кондряк та Світлані Міцкан (с-ще Путила), Світлані Корпан (с. Киселиці), Івану Малишу (с. Дихтинець) за багаторічну самовіддану працю й турботу про духовне збагачення дорослих і дітей.