Сьогодні провів особистий прийом громадян у селі Усть-Путила. Розмова була багатогранною та відвертою, було озвучено чимало проблем, які довгий час залишаються нерозв’язаними
Зокрема:
- захист прав та соціальних гарантій військовослужбовців та їхніх родин, а також надання пільг на дрова;
- облаштування сільського стадіону;
- ремонт комунальних доріг та мостових переправ, особливо у віддалених куточках громади;
- наявність достатньої кількості шкільних автобусів та підвіз учнів до закладів освіти;- належне надання послуг рейсовими автобусами, зокрема школярам;
- про розвиток підприємництва на селі, а також створення й легалізацію робочих місць;
- наслідки лісової реформи та її вплив на економічну стабільність гірських громад;
- контроль за підприємствами з виробництва паливних брикетів та оцінка їхнього впливу на довкілля;
- пенсійне забезпечення посадових осіб органів місцевого самоврядування;
- важливість збереження КНП «Путильська БЛ»;
- відкритий діалог представників органів місцевого самоврядування з населенням.
Зазначу, що частина питань потребують втручання на державному рівні і я, як народний депутат України, працюю в цьому напрямку. Та чимало залежить від прийнятих рішень та озвучених позицій на місцях. Кожне запитання та позиція горян для мене важливі. У межах своїх повноважень я спрямую депутатські звернення та запити до міністерств, обласних департаментів для реагування та вирішення.
Від керівниці громадської організації «Злагода» Антоніни Скидан дізнався, що в Усть-Путилі триває облаштування ветеранського хабу – осередку підтримки для захисників та їхніх рідних. Тож особисто долучився до спільної справи та подарував принтер.
Дякую нашим захисникам за надійність та силу.
Слава Україні та її Героям!