Сьогодні провів особистий прийом громадян у селі Усть-Путила. Розмова була багатогранною та відвертою, було озвучено чимало проблем, які довгий час залишаються нерозв’язаними

Сьогодні провів особистий прийом громадян у селі Усть-Путила. Розмова була багатогранною та відвертою, було озвучено чимало проблем, які довгий час залишаються нерозв’язаними

Зокрема:

- захист прав та соціальних гарантій військовослужбовців та їхніх родин, а також надання пільг на дрова;

- облаштування сільського стадіону;

- ремонт комунальних доріг та мостових переправ, особливо у віддалених куточках громади;

- наявність достатньої кількості шкільних автобусів та підвіз учнів до закладів освіти;- належне надання послуг рейсовими автобусами, зокрема школярам;

- про розвиток підприємництва на селі, а також створення й легалізацію робочих місць;

- наслідки лісової реформи та її вплив на економічну стабільність гірських громад;

- контроль за підприємствами з виробництва паливних брикетів та оцінка їхнього впливу на довкілля;

- пенсійне забезпечення посадових осіб органів місцевого самоврядування;

- важливість збереження КНП «Путильська БЛ»;

- відкритий діалог представників органів місцевого самоврядування з населенням.

undefined

Зазначу, що частина питань потребують втручання на державному рівні і я, як народний депутат України, працюю в цьому напрямку. Та чимало залежить від прийнятих рішень та озвучених позицій на місцях. Кожне запитання та позиція горян для мене важливі. У межах своїх повноважень я спрямую депутатські звернення та запити до міністерств, обласних департаментів для реагування та вирішення.

Від керівниці громадської організації «Злагода» Антоніни Скидан дізнався, що в Усть-Путилі триває облаштування ветеранського хабу – осередку підтримки для захисників та їхніх рідних. Тож особисто долучився до спільної справи та подарував принтер.

Дякую нашим захисникам за надійність та силу.

Слава Україні та її Героям!

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202