Сьогодні Верховна Рада України ухвалила ряд рішень, серед яких:

Сьогодні Верховна Рада України ухвалила ряд рішень, серед яких:

Звільнили з посад членів Рахункової палати.

В ЦІЛОМУ:

10397 — внесено зміни до Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління діяльністю, виявленими від корупційних та інших злочинів» щодо управління грошовими коштами в іноземній валюті. 

10094 — внесені зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення сприяння нагляду за роботою закладів охорони здоров’я та продовження спрощеного періоду реорганізації у державних некомерційних підприємствах. Документ надає можливість державним і комунальним закладам охорони здоров'я долучати до відповідності наглядових рад іноземців або осіб без громадянства (крім громадян РФ та білорусі).

10427-1 — внесли зміни до деяких законів України щодо поширення сортів бавовника в Україні. Документ спрямований на забезпечення потреб ресурсів у бавовнику для забезпечення потреб вітчизняної промисловості на період воєнного стану.

10177 — внесли зміни до деяких законів України щодо розвитку індивідуальних освітніх траекторій і вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті. Документ, зокрема, деталізує поняття індивідуальної освітньої траєкторії для здобувачів вищої освіти, передбачивши для вибору цієї освітньої програми, суб’єктів освітньої діяльності, що їх реалізують, бачать, форму і строку здобуття освіти, освітніх компонентів і рівень їх складності тощо. ЗА ОСНОВУ:

9518 — запропонували внести зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо вдосконалення правового регулювання інституту старости та його діяльності в умовах військового стану.

9116 — за основу прийняли законопроєкт про лісові репродуктивні ресурси. Документ дозволяє створити нову інтегровану до стандартів ЄС систему регулювання та контролю діяльності з виробництва й реалізації лісового репродуктивного матеріалу.

9364 — запропонували внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за незаконний обіг підакцизних товарів. Документ спрямований на посилення боротьби з незаконним обігу підакцизних товарів: алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин для електронних сигарет, спиртів і пального.

10393 — запропонували внести зміни до деяких законів України щодо врегулювання повноважень центральних органів виконавчої влади у сфері забезпечення енергетичної ефективності.

11092 — запропонували внести зміни до деяких законів України щодо вдосконалення системи початкової загальновійськової підготовки.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202