Сьогодні Верховна Рада України ухвалила ряд рішень, зокрема:

Сьогодні Верховна Рада України ухвалила ряд рішень, зокрема:

В ЦІЛОМУ:

8244 — прийняли Закон про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо правонаступництва у трудових відносинах. Документ передбачає, що у випадку, коли підприємство переходить до іншого власника, за працівниками залишаються ці самі права й обов’язки, які були передбачені трудовими договорами між працівниками й попереднім власником.

7731 — внесли зміни до Кодексу законів про працю України щодо додаткового розірвання встановленого трудового договору з ініціативи роботодавців та деяких інших питань. Документ дає право роботодавцю звільнити працівника, зокрема, у разі набрання законної сили вироку суду, яким працівник засуджено за скоєння злочину проти основ національної безпеки України.

9453 — внесли зміни до деяких законів України щодо пропорційного обчислення страхового стажу особам, які працюють за межами України.

5695 — внесли зміни до деяких законодавчих актів України щодо регулювання праці домашніх працівників.

ЗА ОСНОВУ:

10017 — запропонували внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування.

10256 — у першому читанні прийняли законопроєкт про облік осіб, життя та здоров'я яких завдано шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Документ передбачає створення Державного реєстру осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії РФ проти України.

9423 — прийняли законопроєкт про державну ветеранську патронатну службу.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202

 Верховна Рада України / Верховна Рада України