Світ чекає на нову паливну кризу?!

Світ чекає на нову паливну кризу?!

Судячи з попередніх даних, минулого тижня зі стратегічного резерву США на ринок вивільнили рекордний обсяг нафти - 8,4 млн. барелів (1,2 млн. барелів на добу). Тим самим резерви нафти повернулися до рівня жовтня 1984 року.

Це означає, що паливо буде у дефіциті, що спровокує надалі чергову хвилю зростання цін❗️ Уряду потрібно прораховувати ці варіанти про що я неодноразово звертався та інформував. Хтось зовсім не перелаштувався на військовий час і думаю нас чекатимуть надалі зміни в Уряді через бездіяльність в деяких напрямках. Попереду багато викликів❗️Не надійтесь на чиновників: бережіть себе та готуйтесь по можливості до майбутніх викликів та важкої зими.

Тут розписував можливі виклики: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1152371485353404&id=100017416900232&mibextid=BYypOq

Я звертаюсь до Уряду та до кожного чиновника різних рівнів: зробіть все можливе і неможливе зараз, поки є час підготуватись, до проходження зими. Щоб люди були забезпечені теплом, мали змогу оплатити послуги, отримати субсидії або відтермінування, а також продуктові набори в разі неможливості їх придбати, бо окрім вимушених переселенців, в нас є малозабезпечені та не захищені сім’ї. До людей звертаюсь неодноразово, щоб зробили по мірі можливостей певні запаси продовольства, мали альтернативне газу джерело тепла, забезпечені дровами, фонариками та свічками, ін. Змушений це писати та наголошувати на цьому, щоб попередити і не мовчати: я був, є і буду з людьми!