У грудні з робочим візитом на Путильщині побував народний депутат України Максим Заремський

У грудні з робочим візитом на Путильщині побував народний депутат України Максим Заремський

Він зустрівся з місцевою волонтеркою Оксаною Забродоцькою, щоб вкотре підтримати військовослужбовців ЗСУ та їхні родини. Парламентар передав солодкі подарунки для дітей захисників, а окремий набір кави, чаю, солодощів, ліків – для військових.

Також за сприяння народного депутата України Максима Заремського у с. Дихтинець відбувся благодійний спортивний захід з вільної боротьби на підтримку ЗСУ. (Тренер КЗ «Путильська ДЮСШ» Сергій Прокопюк). Юні спортсмени отримали пам’ятні нагороди та спортивний інвентар від Максима Заремського. Також нардеп зробив благодійний внесок для потреб української армії (кошти передали ГО «Волонтери Путильщини»).

За доброю традицією вже 18-ий рік поспіль директор Путильської художньої школи Тарас Ковальчук організовує конкурс дитячих творчих робіт до Дня Святого Миколая. Протягом грудня юні митці з усієї України надсилають дивовижні мистецькі твори. Переглянути їх можна за посиланням: Відкритий конкурс дитячих робіт "В ніч на Святого Миколая" , Путила. У свою чергу народний депутат України Максим Заремський втретє є головним благодійником конкурсу.

Наприкінці жовтня дихтинчанин Микола Труфен став призером першого та другого місць у змаганнях з Відкритого Кубку Асоціації гирьового спорту України 2023 року. Народний депутат України Максим Заремський привітав та вручив ветерану гирьового спорту пам’ятну статуетку та грамоту.

Нещодавно учениця 9-А класу Путильського ліцею Вероніка Порох стала призеркою XXIII зльоту обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, виступивши із темою «Виготовлення виробів з вовни – свята справа моєї гуцульської родини» (керівники роботи – Ганна Колежук та її мама Оксана Порох). За відродження давній традицій і ремесел, науково-дослідницьку роботу дівчина отримала від парламентаря нагороду.