У Розтоках на завершальному етапі ремонт приміщення для відділення екстреної медичної допомоги

У Розтоках на завершальному етапі ремонт приміщення для відділення екстреної медичної допомоги

Важливим завданням для медиків у гірській місцевості – це вчасно прибути на екстрений виклик до пацієнта та надати йому першу невідкладну допомогу. Якість роботи таких бригад залежить від кількості відділень у регіоні.

Тому за сприяння народного депутата України Максима Заремського Розтоківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (Усть-Путильскої ТГ) отримала з державного бюджету субвенцію на соціально-економічний розвиток у сумі – 500 тис. грн. Ці кошти були спрямовані на капітальний ремонт приміщення (ліве крило) для роботи бригади екстреної медичної допомоги.

За словами головного лікаря Мариничівського центру ПМСД Сергія Гльози, внутрішні роботи вже виконані але потрібно дочекатися тепла, щоб завершити монтаж каналізаційної системи.

«Тепер маємо сучасне і зручне приміщення. Залишилося дочекатися відлиги, щоб довершити прокладання каналізації. За короткий термін вдалося реалізували такий потрібний для громади проект. Злагодженість і сумлінне виконання поставлених завдань, фінансова підтримка та розуміння депутата і місцевої влади дозволяє удосконалювати галузь охорони здоров’я на селі. Погодьтеся, зараз це дуже важливо. Також надіємося на подальшу підтримку», - зазначив лікар.

Слідкуйте за публікаціями команди Максима ЗАРЕМСЬКОГО.

Періодично інформуватимемо громадськість про хід проведених робіт на офіційному сайті депутата та у соцмережах.

Працюємо для людей та високогірних громад Буковини.