Усть-Путильська школа мистецтв – центр духовного й творчого розвитку дитини. Водночас викладачі та учні не втомлюються підтримувати воїнів ЗСУ.

Усть-Путильська школа мистецтв – центр духовного й творчого розвитку дитини. Водночас викладачі та учні не втомлюються підтримувати воїнів ЗСУ.

Цифрове піаніно, фортепіано, бандури, баяни, скрипки, цимбали, сопілка, блок-флейта, саксофон – це музичні інструменти на яких діти вчаться грати сучасні та класичні мелодії. Окремо діють художні класи, де юні вихованці навчаються різних технік живопису. А в одному із кутків чекає на умілі руки дворемізний ткацький верстат.

Варто зазначити, що у громаді подбали про затишок, комфорт і тепло в кожному навчальному класі. Викладачі розповідають, що незважаючи на перебої з електроенергією, учні продовжують навчатися при увімкнених акумуляторних фонарях. А тепло в кабінетах забезпечують пічки на дровах.

Водночас учнівський та викладацький колективи знаходять час, щоб допомагати захисникам. Разом виготовили безліч окопних свічок. А при вході до закладу є коробка для збору пластику, який відправляють на спеціалізований завод для виготовлення протезів. Напередодні новорічно-різдвяних свят діти й дорослі взялися за створення синьо-жовтих ялинкових прикрас, які планують розповсюдити на благодійному ярмарку, щоб виручені кошти спрямувати на армію.

Дружня й творча родина усть-путильчан, щоразу здобуваючи нові вміння й навички, бере участь у різноманітних конкурсах, виставках та здобуває почесні нагороди від членів журі. Попереду в дітей та їхніх наставників багато перемог. Та нині всі мріють про перемогу над російськими загарбниками й мирне небо над Україною.

Тож за дорученням народного депутата України Максима Заремського я завітала в гості до талановитого осередку високогірної громади, щоб вручити подарунок – настінну магнітно-маркерну дошку для художнього класу.

Тож бажаємо директору Усть-Путильської школи мистецтв Вероніці Скидан, учням, викладачам – натхнення, цікавих творчих проектів, високого визнання у суспільстві та мистецьких колах України й світу.