В амбулаторії села Дихтинець встановлюють опалення, проводять ремонт, а місцеві медики планують працювати у нових кабінетах, щойно завершаться заплановані роботи

В амбулаторії села Дихтинець встановлюють опалення, проводять ремонт, а місцеві медики планують працювати у нових кабінетах, щойно завершаться заплановані роботи

З 2008 року у селі Дихтинець триває будівництво амбулаторії. Саме в той час, коли район накрила масштабна повінь, було прийнято рішення замість ФАПу звести простору й сучасну амбулаторію. Заклали фундамент, звели стіни, змонтували крівлю, встановили вікна. З тих пір, протягом 13 років, зрушити з місця процес добудови амбулаторії ніхто не брався.

Завдяки сприянню народного депутата України Максима Заремського цього року Путильська селищна рада отримала з державного бюджету 550 тис. грн субвенції на соціально-економічний розвиток для добудови Дихтинецької амбулаторії. Після успішного проведення тендерної процедури, підрядник одразу розпочав роботи.

- Закупили твердопаливний котел, батареї та інше необхідне обладнання для монтажу системи опалення на першому поверсі. Також установлять двері, проведуть інші роботи. Щойно опалювальна система запрацює, ми переїдемо зі старого приміщення у новобудову. Звісно, новосілля, не означатиме, що споруда буде здана в експлуатацію, бо для завершення інших робіт, потрібні будуть додаткові кошти, - розповіла завідувачка ФАПом села Дихтинець Валентина Василівна Жабко.

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.

Слідкуйте за публікаціями команди Максима ЗАРЕМСЬКОГО. Періодично інформуватиму громадськість про хід проведених робіт на офіційному сайті та в соцмережі.