В Мамаївській територіальній громаді капітально відремонтують громадські будівлі, освітній простір та встановлять сучасні ігрові майданчики.

В Мамаївській територіальній громаді капітально відремонтують громадські будівлі, освітній простір та встановлять сучасні ігрові майданчики.

За сприяння народного депутата України Максима Заремського вдалося залучити кошти державного бюджету для соціально-економічного розвитку територіальних громад на реалізацію проєктів будівництва, капітального ремонту й реконструкцію та придбання дитячих ігрових майданчиків для Мамаївської ОТГ.

Зазначені кошти будуть спрямовані на реалізацію наступних об'єктів громади:

✅1 млн грн. Капітальний ремонт адміністративної будівлі (ФАП, будинок культури, сільська рада) с. Біла;

✅200 тис. грн на капітальний ремонт (заміна вікон) громадської будівлі (амбулаторія, будинок творчості, пошта) по вул. Центральній, 143 в с. Стрілецький Кут.

✅120 тис. грн на капітальний ремонт Мамаївського НВК №1 по вул. Конституції, 24 с. Мамаївці;

✅50 тис. грн на придбання дитячого ігрового майданчика для Лужанського дендропарку по вул. Гагаріна в с. Лужани;

✅50 тис. грн на придбання дитячого ігрового майданчика для Мамаївського НВК №1 по вул. Конституції, 24 с. Мамаївці.

«Субвенція на соціально-економічний розвиток громад - це можливість долучитись до розвитку громад, у тому числі інфраструктурних. Ми дослухалися до наболілих потреб людей і сприяли їх вирішенню. Тому отримане у цьому році фінансування піде на ці об'єкти", - зазначає народний депутат України Максим Заремський.

Далі – більше❗

Робота триває💪