В одну мить мільйони українців по всьому світу стали однією великою, люблячою, дружньою родиною. Шкода лишень, що приводом для цього стало гірке, наче полин, повномасштабне російське вторгнення.

В одну мить мільйони українців по всьому світу стали однією великою, люблячою, дружньою родиною. Шкода лишень, що приводом для цього стало гірке, наче полин, повномасштабне російське вторгнення.

У ці дні на моєму шляху траплялися люди, які несли з собою в душі руйнівну силу зла. Виявлялося, що збройна боротьба, яка отруює життя дітей та мирних жителів, є їхньою поденною стихією. Кривдити, зловтішатись, наживатись - невід’ємна частина їхнього нутра.

У такі періоди відвертої боротьби добра і зла я пригадую притчу про те, що у душі кожної людини завжди триває протистояння двох вовків. Перший – це гнів, егоїзм, ревнощі, заздрощі, лицемірство. Другий вовк – це любов, добро, вірність, мир, чесність, мужність. А перемагає той, якого ти підгодовуєш. З самого малечку кожен із нас вчиться обирати між добром і злом. І саме доброта цінується найбільше, бо уособлює в собі любов, турботу, повагу, щирість, радість, надію.

Добро здатне подарувати ближньому щастя. А щастя робить Людину Вільною, отже Непереможною і Могутньою. Це і є метою кожного українця сьогодні – боротися за своє щастя.

🇺🇦ЗСУ ведуть боротьбу з ворогом на землі, у повітрі й на морі. Спасибі Вам, хоробрі воїни, за міць, відвагу, рішучість у досягненні цілі – перемогти, повернути територіальну цілісність, укріпити суверенність й незалежність Батьківщини. Низький уклін перед світлою пам’яттю загиблих воїнів. Ваша ціна – найвища.

🇺🇦Волонтери – це воїни добра. Вони зігріють, прихистять, нагодують, одягнуть, відвезуть, дістануть найдефіцитнішу річ і вкладуть до рук воїну чи дитині. І таких людей зі світлою душею в Україні мільйони. Дякую вам за оптимізм, патріотизм, відчайдушність.

🇺🇦Медики, рятувальники, зв’язківці, комунальники, поліцейські – ви перебуваєте на цілодобовому чергуванні під ракетними обстрілами й в тилу країни. Ви як ангели з’являєтеся у потрібну мить, щоб допомогти, врятувати, заступитися. Велика вдячність вам за невтомну працю.

🇺🇦Благодійники – це фінансова й матеріальна опора нашої країни. Потоки гуманітарної допомоги, грошова підтримка спрямовується самими українцями, заробітчанами та світовою громадськістю. Нехай ваша щедрість сторицею повернеться. Спасибі за підтримку в час біди.

🇺🇦Крайова влада та органи місцевого самоврядування взяли на себе чимало організаційних та оборонних зобов’язань. Мудрі дії на регіональних рівнях допомагають вищому керівництву держави впевнено вести країну до перемоги. Спасибі вам, очільники областей, районів, громад, старостатів за міцний фундамент у державному управлінні.

🇺🇦Кожна людина вкладає свій внесок по можливості. Немає малих внесків у великій війні! Дякую усім хто сприяє нашій обороні.

Хто хоче допомагати, той завжди знайде як це зробити. Разом ми сила✊

🇺🇦Світ. До тебе вимога – закрити небо над Україною, щоб зупинити потоки крові, сліз, руйнувань у мирній європейській державі.

🙏Боже, молимо Тебе про захист і мир. Ти наша надія на порятунок від ворожих куль. Знаємо, що Твоя сила і воля безмежні у боротьбі зі злом. І нехай все буде Україна💙💛