"Від Петра до Іллі файно в нашому селі" с. Мілієве

Під такою назвою в Мілієвому минулої неділі пройшли святкові заходи, які об’єднали і молодь, старших людей, і любителів спорту. Затишний парк перед Будинком культури дарував свій прохолодний затінок дітям, які облюбували ігровий майданчик, та глядачам і учасникам концертної програми. Односельців привітали сільський староста Володимир Гафюк та депутат районної ради, помічник народного депутата України Максима Заремського Іван Вовк, від якого передав подарунок місцевій школі – спортивний інвентар.

Гарний настрій цього дня дарували вихованці дошкільної установи (керівник О. Бідолах, музичний керівник Л. Андрич), учасники хореографічного та вокального гуртків Міліївського будинку народної творчості та дозвілля (керівник В. Андрич), колектив «Калинове гроно» та їхній наставник Василь Овадюк.

Для найбільш азартних проводили розіграш призів за попередньо проданими квитками, головним з яких, за традицією було козеня.

Поруч, на волейбольному майданчику вирували спортивні емоції - проходив перший тур чемпіонату району з паркового волейболу. Перед початком змагань керівник федерації волейболу у Вижницькому районі, депутат районної ради Олексій Гакман вручив подяки за реконструкцію волейбольного майданчика представникам: Континентал фармерз Груп, Опенсвіт, «Дерево плюс» та підприємцю М. Колотилу, подякував спонсорам за допомогу у проведенні чемпіонату та Кубку району з футболу, а також представив команди, які розпочали чемпіонат району з паркового волейболу. У першому турі зустрілись: Вашківці, Замостя, Слобода-Банилів, Вижниця, Іспас, Мілієве, Берегомет, Путила, Конятин. Усього в чемпіонаті беруть участь 11 чоловічих та 4 жіночих команди. Також цього дня змагались любителі гри у шахи.