Володимир Зеленський: В кожній громаді – свої потреби.

Володимир Зеленський: В кожній громаді – свої потреби.

Але все ми маємо пам'ятати про головну потребу в нашій державі зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах.

Тільки це можна відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору. Сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя має значення. Я дякую кожній громаді, кожній області, які вже це роблять. Ми вже довели в Україні, що можемо виробляти дійсно сильні дрони, засоби РЕБ, виробляємо артилерію, техніку. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум.

Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджету. Будь ласка, у кожній громаді відзначте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сім’ю воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно підтримує оборону. Сказав це під час участі в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад України.

Слуга Народу - Заремський Максим - Округ 202