Як зазначалость раніше, команда народного депутата України Максима Заремського проводить огляд об’єктів на території 202 виборчого округу, на які виділялись кошти  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Як зазначалость раніше, команда народного депутата України Максима Заремського проводить огляд об’єктів на території 202 виборчого округу, на які виділялись кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Як зазначалость раніше, команда народного депутата України Максима Заремського проводить огляд об’єктів на території 202 виборчого округу, на які виділялись кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Вцілому для територіальних громад 202 виборчого округу за сприяння народного депутата протягом 2021 року було виділено 30 млн. грн.

Завершуючи відповідний огляд об’єктів на території Кіцманської громади помічником-консультантом народного депутата Баланецьким Д.І. було здійснено огляд території Суховерхівського ЗДО, де за сприяння Максима Заремського буде встановлено новий та сучасний дитячий ігровий майданчик.

На його придбання з державного бюджету було виділено кошти в розмірі 50 тис. грн.

Поки-що тривають тендерні процедури по комплексному придбанні дитячих ігрових майданчиків для кількох населених пунктів Кіцманської громади (с. Валява, с. Іванківці та с. Суховерхів).

Команда Максима Заремського буде в подальшому інформувати Вас про практичну реалізацію об'єктів, на які виділялись кошти субвенції на соціально-економічний розвиток громад.