За дорученням народного депутата України Максима Заремського мною, як його помічником-консультантом, було проведено огляд об'єктів на території Ставчанської громади

За дорученням народного депутата України Максима Заремського мною, як його помічником-консультантом, було проведено огляд об'єктів на території Ставчанської громади

За дорученням народного депутата України Максима Заремського мною, як його помічником-консультантом, було проведено огляд об'єктів на території Ставчанської громади, капітальний ремонт яких здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Ініціатором відповідних пропозицій перед органами виконавчої влади по виділенні коштів був Максим Заремський.

Зокрема, було проведено огляд робіт позавершенні будівництва спортивного майданчика Ставчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

На завершення його будівництва за сприяння народного депутата з державного бюджету було виділено 700 тис. грн. Також вчора на сесії Ставчанської сільської ради було прийнято рішення про виділення 400 тис. грн. як співфінансування даного об'єкту з місцевого бюджету.

Таким чином загальна вартість робіт, згідно проектно-кошторисної документації, становить 1,1 млн. грн.

На даний час тривають тендерні процедури, які повинні завершитись 6 грудня. Після цього переможець торгів розпочне відповідні роботи.

Голова громади запевнив, що всі заплановані роботи по завершенні будівництва майданчику буде проведено до кінця поточного року.

Команда Максима Заремського буде в подальшому інформувати Вас про практичну реалізацію об'єктів, на які виділялись кошти субвенції на соціально-економічний розвиток громад.

undefined