За підтримки Максима Заремського у Путилі пройшли змагання з настільного тенісу серед дітей. За традицію юні горяни присвятили спортивну зустріч Дню Святого Миколая.

За підтримки Максима Заремського у Путилі пройшли змагання з настільного тенісу серед дітей. За традицію юні горяни присвятили спортивну зустріч Дню Святого Миколая.

«Настільний теніс за популярністю є другою спортивною грою в світі, що входить у реєстр олімпійських видів спорту. Ним захоплюється багато дітей та дорослих в усьому світі. Людина швидко опановує навики гри в настільний теніс та отримує від цього чимало задоволення й азарт. Та щоб досягнути рівня майстерності, спортсменам доводиться довго й наполегливо трудитися. Тому я високо ціную працю й старання дітей, тренерів та із задоволенням сприяю підняття рівня їхньої мотивації. Тим паче дитячі мрії мають збуватися», - зауважує народний депутат України Максим Заремський.

Настільний теніс – це гра, що тренує тіло та мозок. «З одного боку дитина розвиває спритність, гнучкість тіла, а з іншого – змушена прораховувати тактику ведення гри. При цьому тренується зір. Тому для досягнення результатів потрібно багато тренуватися, їздити на змагання, щоб отримувати досвід у боротьбі за першість», - розповідає тренер-викладач КЗ «Путильська ДЮСШ» Анатолій Тодосійчук.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

Хлопці 2009 р. н. і молодші:

І місце - Арсеній Петросаняк,

ІІ місце - Денис Сливчук,

ІІІ місце - Роман Євенчук.

Хлопці 2008 р. н. і старші:

І місце - Олександр Джуряк,

ІІ місце - Сергій Грігоца,

ІІІ місце - Павло Тодосійчук.

Дівчата:

І місце - Вікторія Малеш,

ІІ місце - Діана Тодосійчук,

ІІІ місце - Олександра Косарь.

Євгенія Чечул була відзначена званням «Жага до перемоги».

Володарі призових місць турніру з настільного тенісу до Дня Святого Миколая здобули грамоти від народного депутата України Максима Заремського та гостинці, а спортивна школа отримала в подарунок набір професійних тенісних м’ячиків.

Директор КЗ «Путильська ДЮСШ» Світлана Ключан висловила щиру подякую Максиму Заремському за постійну підтримку та сприяння розвитку спорту серед молоді.

ДО ТЕМИ:

10 грудня, в місті Чернівці відбулися фінальні змагання обласної гімназіади з настільного тенісу.

Команда Путильської ТГ виборола ll місце (І місце - м. Чернівці. ІІІ - Заставнівська ТГ). Участь у цих змаганнях взяли 30 ТГ та 2 команди м. Чернівці.

Нам є ким пишатися!

Робота на окрузі триває!

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.

Більше за посиланням: https://www.facebook.com/100013875198620/videos/2782913305338538/