За сприяння Заремського Максима територіальні громади 202 виборчого округу протягом цього року отримають 30 млн. грн. бюджетних коштів

За сприяння Заремського Максима територіальні громади 202 виборчого округу протягом цього року отримають 30 млн. грн. бюджетних коштів

Народним депутатом України Максимом Заремським подано пропозиції до Міністерства фінансів України по виділенні 10 млн. грн. коштів державного бюджету у вигляді ІІІ траншу субвенції на соціально-економічний розвиток громад.

Загалом, за сприяння Максима Заремського територіальні громади 202 виборчого округу протягом цього року отримають 30 млн. грн. бюджетних коштів.

З приємністю хочемо повідомити про те, що для територіальних громад передбачено виділення коштів на реалізацію наступних об'єктів:

- 800 тис. грн. отримає Берегометська селищна рада на проведення капітального ремонт благоустрою с. Мигово (300 тис. грн.), заміни вікон та дверей Мигівської амбулаторії ЗПСМ (200 тис. грн.) та ремонту Берегометського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 в смт. Берегомет (200 тис. грн.). Громада також отримає 100 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для с. Лукавці та Берегометського ЗДО №3 смт. Берегомет (по 50 тис. грн. кожен).

Кошти вказаної субвенції раніше також були виділені на ремонт дошкільного навчального закладу в с. Долішній Шепіт (480 тис. грн.) та капітального ремонту покрівлі Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Лукавці (850 тис. грн.).

- 700 тис. грн. отримає Банилівська сільська рада для капітального ремонту Бережницького ЗЗС І-ІІ ступенів – ЗДО в с. Бережниця (650 тис. грн.) та капітального ремонту спортивного майданчика Банилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у с. Банилів (50 тис. грн.).

- 650 тис. грн. отримає Вижницька міська рада для заміни вікон та дверей у Вижницькому ЗЗСО І- ІІІ ступенів у м. Вижниця (200 тис. грн.) та комунальній будівлі с. Кибаки (200 тис. грн.), а також 100 тис. грн. на заміну котла у Вижницькому ЗДО №2 м. Вижниця. Також 150 тис. грн. буде виділено для придбання дитячих ігрових майданчиків для Іспаського та Виженського ЗДО, а також Черешенського ЗДО №2 (по 50 тис. грн. кожен).

Відповідно до поданих народним депутатом пропозиції, Вижницька громада цього року вже отримувала кошти вказаної субвенції на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Мілієво, вартість якого становить 1 847 741 грн.

- 550 тис. грн. отримає Вашківецька міська рада на капітальний ремонт ІІ корпусу «Вашківецько лікарні реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням» у м. Вашківці (400 тис. грн.) та 150 тис. грн. на придбання дитячих майданчиків для Замостянського і Карапчівського ЗДО, а також дитячого майданчика для с. Слобода-Банилів (по 50 тис. грн. кожен).

Раніше, за кошти відповідної субвенції у Вашківецькій лікарні було якісно проведено повне перекриття даху її ІІ корпусу. На проведення даних робіт Вашківецька громада за сприяння Заремського Максима отримала 800 тис. грн. коштів державного бюджету.

- 250 тис. грн. отримає Брусницька сільська рада на капітальний ремонт системи опалення Брусницького ЗДО (200 тис. грн.) та придбання дитячого ігрового майданчика для с. Діброва (50 тис. грн.).

А раніше народним депутатом було подано пропозицію по виділенні для громади 1,5 млн. грн. на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям с. Брусниця, який повинен бути збудований до кінця цього року.

- 950 тис. грн. отримає Путильська селищна рада для завершення будівництва Дихтинецько амбулаторії ЗПСМ у с. Дихтинець (550 тис. грн.), капітального ремонту (заміни вікон та дверей) Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в смт. Путила (200 тис. грн.), а також 200 тис. грн. на придбання дитячих майданчиків для Сергіївського, Дихтинецького, Киселицького та Путильського закладів дошкільної освіти (по 50 тис. грн. кожен)

- 600 тис. грн. отримає Усть-Путильська сільська рада на проведення капітальних ремонті (заміну вікон) Розтоківського ЗДО в с. Розтоки (200 тис. грн.) та Усть-Путильського ФАПу в с. Усть- Путила (200 тис. грн.). Крім того, 200 тис. грн. буде виділено для придбання дитячих майданчиків та їх встановлення в с. Усть-Путила, с. Мариничі, с. Розтоки та с. Підзахаричі (по 50 тис. грн. кожен); Також за кошти цієї субвенції громада матиме можливість провести капітальний ремонт Розтоківської амбулаторії ЗПСМ в с. Розтоки, на яку було виділено 500 тис. грн. з державного бюджету.

- 400 тис. грн. отримає Конятинська сільська рада на капітальний ремонт (заміну вікон адміністративної будівлі відповідної сільської ради (200 тис. грн.), а також 200 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для Стебнівського, Конятинського, Яблуницького та Самаківського закладів дошкільної освіти (по 50 тис. грн. кожен).

Нагадаємо, що раніше за сприяння Максима Заремського з державного бюджету було виділено 1,5 млн. грн. на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Довгопілля.

- 350 тис. грн. отримає Селятинська сільська рада на капітальний ремонт системи опаленн Плосківського закладу дошкільної освіти в с. Плоска (300 тис. грн.) та 50 тис. грн. на придбання дитячого ігрового майданчика для Селятинського закладу дошкільної освіти в с. Руська.

В рамках виділення коштів субвенції на соціально-економічний розвиток Селятинська громада, відповідно до поданих народним депутатом пропозиції, цього року вже отримала 878 900 грн. на нове будівництво водозабірної свердловини в Селятинському ЗДО та 100 тис. грн. на придбання дитячого ігрового майданчика для Шепітського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

- 1,18 млн. грн. отримає Сторожинецька міська рада для заміни вікон у Давидівській ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Давидівка (200 тис. грн.), ремонту туалетів та харчоблоку Сторожинецької гімназії в м. Сторожинець (200 тис. грн.), ремонту спортзалу та вбиралень Новобросковецької ЗОШ І-ІІ ступенів у с. Заболоття (200 тис. грн.), ремонту приміщення харчоблоку та спортзалу Слобода-Комарівської гімназії у с. Слобода-Комарівці (200 тис. грн.). Також громада отримає 100 тис. грн. на проведення капітального ремонту Старожадівської амбулаторії ЗПСМ в с. Стара Жадова та 80 тис. грн. на перекриття покрівлі Костинецького старостату в с. Костинці.

А ще, 200 тис. грн. буде спрямовано на придбання дитячих ігрових майданчиків для сіл Комарівці, Зруб-Комарівський, Ясени та Панка (по 50 тис. грн. кожен).

Раніше раніше за сприяння Максима Заремського з державного бюджету в рамках заначеної субвенції було виділено додаткові кошти для Сторожинецької громади на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика в с. Банилів-Підгірний (1,97 млн. грн.), капітальний ремонт підвісної кладки через р. Сірет в с. Панка (112 тис. грн.), проведення капітального ремонту благоустрою Сторожинецького ЗДО «Дзвіночок» у м. Сторожинець (300 тис. грн.) та на придбання дитячих ігрових майданчиків та їх встановлення в м. Сторожинець (100 тис. грн.) та с. Ропча (50 тис. грн.).

- 200 тис. грн. отримає Петровецька сільська рада для проведення капітального ремонту будівлі стадіону «Мрія» в с. Верхні Петрівці.

- 100 тис. грн. отримає Кам'янська сільська рада на придбання дитячих ігрових майданчиків для сіл Дубове та Спаська (по 50 тис. грн. кожен).

- Чудейська сільська рада за кошти даної субвенції матиме можливість провести будівництво футбольного майданчика зі штучним покриттям в с. Чудей. На відповідні цілі, згідно поданих народним депутатом пропозицій, з державного бюджету буде виділено громаді 1,3 млн. грн.

- 1,42 млн. грн. отримає Мамаївська сільська рада на капітальний ремонт адміністративної будівлі, в якій розташовані ФАП, будинок культури та старостинський округ с. Біла (1 млн. грн.), заміну вікон в громадській будівлі, де знаходиться амбулаторія, будинок творчості та пошта с. Стрілецький Кут (200 тис. грн.) та на проведення благоустрою Мамаївського НВК №1 в с. Мамаївці (120 тис. грн.). Громада також отримає 100 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для Лужанського дендропарку смт. Лужани та Мамаївського НВК №1 с. Мамаївці (по 50 тис. грн. кожен).

Варто зазначити, що відповідно до поданих народним депутатом пропозиції Мамаївській громаді цього року вже були виділені кошти державного бюджету загальною сумою 1 млн. грн. на капітальний ремонт адміністративної будівлі (дитячий садочок) в с. Новий Киселів.

- 1,35 млн. грн. отримає Кіцманська міська рада на заміну вантажного ліфта у КНП «Кіцманська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (1 млн. грн.), заміну вікон у Кліводинському ЗДО (ясла-садок) с. Кліводин (200 тис. грн.) та 150 тис. грн. на придбання дитячих ігрових майданчиків для для сіл Іванківці та Валява, а також для Суховерхівського ЗДО с. Суховерхів (по 50 тис. грн. кожен).

Раніше, за сприяння народного депутата України Максима Заремського у виділенні коштів відповідної субвенції, на території громади було проведено капітальний ремонт вул. Ювілейної в с. Валява (400 тис. грн.) та спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Шипинці (1,2 млн. грн.). Кошти були також виділені на благоустрій парку с. Ошихліби (400 тис. грн.), придбання дитячого ігрового майданчика для с. Ошихліби (100 тис. грн.), що буде встановлений на території парку, а також на придбання спортивного майданчика для Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ступенів (173 тис. грн.).

- 250 тис. грн. отримає Ставчанська сільська рада на заміну вікон у Шишковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Шишківці (200 тис. грн.) та 50 тис. грн. на придбання дитячого ігрового майданчика для Южинецького ДНЗ с. Южинець.

Раніше, згідно поданих народним депутатом пропозицій, громаді було виділено з державного бюджету 700 тис. грн. на завершення будівництва спортивного майданчика на території Ставчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Ставчани.

- 250 тис. грн. отримає Неполоковецька селищна рада на заміну дверей у Неполоковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів (30 тис. грн.), Реваківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів (100 тис. грн.) та Неполоковецькому ЗДО (70 тис. грн.). Також 50 тис. грн. буде виділено на придбання дитячого ігрового майданчика для с. Берегомет.

Кошти субвенції на соціально-економічний розвиток раніше також були виділені на капітальні ремонти будинку культури с. Берегомет (1,1 млн. грн.) та клубу с. П'ядиківці (400 тис. грн.). Крім того, більше як 238 тис. грн. було виділено на проведення капітального ремонту котельні в Реваківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.