Заремський Максим:

Заремський Максим: "Боротьба триває. Перемога – за нами!"

21-а доба повномасштабного вторгнення росії на територію України. На вівтар перемоги мільйони українців не вагаючись кладуть свої життя. Саме так дорого коштує ціна свободи у 21 столітті.

Жителі високогірної Путильщини з першого дня війни, ще з 2014 року, показали свою чітку громадянську позицію й рішуче вступили у боротьбу на різних рівнях. Найвідважніші громадяни поповнюють лави ЗСУ. Волонтерські центри у селах та громадах забезпечують збір продовольства, коштів для війська та постраждалих людей. Окремі загони ТрО наглядно пильнують за порядком та виявленням ДРГ. Чи не кожна гуцульська родина прихистила у своєму домі або ж долучилася до облаштування житла для переселенців. Жінки-заробітчанки невтомно пакують гуманітарну допомогу, а чоловіки повертаються на рідну землю, щоб поповнити лави ЗСУ.

Народний депутат України Максим Заремський, як представник законодавчої гілки влади, щодня пліч-о-пліч із людьми. Найбільше зусиль спрямовується на підтримку армії, а також для забезпечення роботи територіальної оборони й волонтерських центрів. Водночас парламентар бере участь у сесійних засіданнях Верховної ради України.

Що зроблено:

📌 закуплено та передано на передову бронежилети, рюкзаки, тактичні ліхтарі, тепловізори. Робота в цьому напрямку продовжується;

📌 закуплено паливо для підрозділів тероборони та волонтерських центрів (у тому числі і для Путильщини);

📌 виготовлено та доставлено на три точки залізні протитанкові та протиавтомобільні «їжаки»;

📌 закуплено та доставлено до Путильського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військомату) продукти (рибні та м’ясні консерви, кава, чай, фасовані солодощі, вода, супи швидкого приготування, згущене молоко та інше), засоби гігієни (мило, бритви, серветки), теплі шкарпетки, медикаменти (перев’язувальні матеріали, протизастудні, протибольові, заспокійливі, кровоспинні та препарати для ШКТ);

📌 волонтерським осередкам (І. Косовану у Путилі та Л. Пурич у Розтоках) було перераховано кошти;

📌 про інші важливі ініціативи ми зможемо розповісти у мирний час.

Ми пишаємося вами, дорогі земляки. Дякуємо кожному за підтримку, за ваші добрі серця і щирі наміри. Сьогодні ми всі, як єдина сім’я. Ми й надалі маємо бути мужніми, ні в якому разі не втрачати оптимізм і світлу віру в те, що добро обов’язково переможе імперію зла. І свій переможний світанок ми подаруємо нашим діткам – збудуємо для них ще міцнішу Україну! Господь нам у цьому допоможе! Слава Україні та її синам і донькам!

І пам’ятайте: «Карфаген має бути зруйнований». Не підведіть своє сумління і прагнення. Перемога – за нами.

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.