Заремський Максим:

Заремський Максим: "Підтримую армію, приймаю законодавчі рішення, працюю для людей"

Війна не пробачає легковажності. Тому мій робочий ритм має просту математичну формулу - 24/7.

Ще у вівторок я та мої колеги-депутати приймали у стінах українського парламенту законопроекти, а вже сьогодні продовжую працювати працювати на окрузі, щоб бути корисним людям, які засвідчили мені високий кредит довіри. Тому моє головне завдання – представляти не лише законодавчу гілку влади України, а й, щонайменше, стояти у строю з волонтерами, підтримувати ЗСУ, допомагати постраждалим від війни.

Після декількох годин сну я прокидаюся і одразу ставлю перед собою ціль: чим я можу бути корисним цього дня, щоб наблизити Перемогу? Я не шкодую ні власних ресурсів, ні сил, а ні часу. Бо вважаю, що від кожного окремого українця залежать долі та життя інших українців, чиї домівки під постійними обстрілами росіян.

Прикро, коли ти всі свої збережені кошти витрачаєш на допомогу армії, ЗСУ, волонтерам, іншим, робиш все можливе від себе для перемоги, а хтось в цей час замість допомоги, бере і «деребанить» гуманітарну допомогу або займається мародерством, заробляє на війні. В голові не вкладається. Думаю, всім Вам буде суд, як не такий, то Божий. Хочу подякувати всім, хто дійсно щиро допомагає.

Сьогодні триває 23-ій день найжорстокішої війни у ХХІ столітті. Війни у якій агресор наставляє зброю на дітей і на мільйони беззахисних громадян незалежної України.

Сьогодні у Львові на площі Ринок містяни винесли 109 порожніх, холодних дитячих візочків. Візочків, з яких не лунатиме дитячий сміх і не тицятимуть навколо маленькі пальчики. 109 маленьких українців вбила росія. росія, яка заявляє, що не планує зупинятися.

Тому я закликаю всіх до ще більшої боротьби. Кожен на своєму місці має віддаватися сповна: на фронті, в тилу на робочому місці, у волонтерських осередках. Я також дякую всім за фінансову підтримку ЗСУ. Дякую за щиру молитву. Дякую за непохитну довіру в Президента.

Як народний обранець я готовий виконувати завдання, які ставлять переді мною люди, ЗСУ, Верховний Головнокомандувач. Разом ми здолаємо ворога і відбудуємо нашу рідну Україну.

Слава Україні та її героям. Вічна і світла пам'ять воїнам, які відділи власні життя за мирне небо над Україною, діткам, які стали безневинними жертвами агресора, українцям, які загинули від рук окупантів.

Сьогодні мені вдалося фінансово підтримати волонтерський осередок «Родина» с. Розтоки та Сторожинецький районний благодійний фонд «Карітас». Вчергове закупив та передав гуманітарному штабу «Допомога Буковини» 200 л двигунного мастила 10w40 для армії. Інша партія мастил буде спрямована гуманітарним, логістичним та волонтерським центрам 202 округу. Про іншу мою допомогу регулярно звітую.

Боротьба триває. Сильні разом. Перемога за нами✊