Заремський Максим: ремонт траси Р-62: у Берегометі вже працює дорожня фреза

Заремський Максим: ремонт траси Р-62: у Берегометі вже працює дорожня фреза

Зокрема, вже зрізали 4 кілометри старого асфальту

Регіональна автомобільна дорога Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці є однією із важливих артерій Чернівецької області, яку відновлюють завдяки Національній програмі «Велике будівництво».

У рамках поточного середнього ремонту дорожники «реанімують» 33 кілометри цього автошляху. Ділянка знаходиться на км 59+792 – км 93+605, від селища Берегомет до міста Сторожинець. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області на сторінці у фейсбук.

Ще наприкінці серпня підрядна організація почала виконувати ремонтні роботи. Спочатку поглиблювали кювети та вирубували чагарники. А тепер приступили до фрезерування пошкодженого дорожнього покриття. Зокрема, вже зрізали 4 кілометри старого асфальту. До відфрезерованого асфальту додадуть комплекс в'яжучих матеріалів, все це змішає спеціальна установка. І потім готову суміш викладуть на дорогу.

Після стабілізації основи дороги методом «холодного ресайклінгу» влаштують новий дорожній одяг. Також вирівняють узбіччя із рівнем проїжджої частини, зроблять всі з'їзди, влаштують тротуари, вуличне освітлення, встановлять знаки, металеве огородження та нанесуть розмітку.

Ремонтні роботи виконує ТОВ «ПБС» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.