Завдяки народному депутату України Максиму Заремському оновлюються ігрові майданчики у дворах дитячих дошкільних закладів Путильської територіальної громади

Завдяки народному депутату України Максиму Заремському оновлюються ігрові майданчики у дворах дитячих дошкільних закладів Путильської територіальної громади

Минулого року Путильський, Сергіївський, Киселицький, Дихтинецький садочки за сприяння Максима Заремського з державної скарбниці отримали 200 тис. грн (кожен по 50 тис. грн). Директори дошкільних установ мали змогу самостійно розпорядитися фінансами та замовили необхідний інвентар для облаштування вуличних ігрових майданчиків. Взимку фірми-виробники доставили конструкції до ЗДО, а вже навесні їх змонтували у Киселицях та Сергіях. Незабаром ігрові комплекси будуть встановлені у Путильському та Дихтинецькому садочках.

- Радію з того, що раніше посіяні зерна сходять і дають хороший результат, особливо, якщо це стосується діток. Минулого року я прийняв рішення започаткувати оновлення дитячих ігрових майданчиків у садочках 202 округу. Кожна громада отримала таку можливість, проте не всі нею скористалися. І це є прикрим фактом, бо часу для було достатньо. Тим паче йдеться про комфорт і безпеку дошкільнят. Не секрет, що на подвір’ях ЗДО ігрові споруди давно вичерпали термін придатності й налічують десятиріччя. Скільки поколінь дорослих пам’ятають гірки, драбинки, балансири, каруселі чи альтанки із товстим шаром фарб, яким вихователі намагаються прикрити поіржавіле залізо чи прогнивши дерево? Суттєві корективи у наше буденне життя внесла війна, яку розпочали московити. Реалізацію багатьох проектів довелося призупинити. Та після перемоги ми з вами обов’язково завершимо те, що розпочали, втілимо у реальність давні мрії й розбудуємо нашу Україну, - зазначив народний депутат України Максим Заремський. Він також подякував керівництву Путильської ТГ за співпрацю та реалізацію спільних проектів, які виконані у повному обсязі (за винятком монтажу двох ігрових майданчиків, що обіцяють надолужити).

Нагадаємо, що минулого року за ініціативи Максима Заремського на соціально-економічний розвиток Путильська територіальна громада, відповідно до поданих народним депутатом Максимом Заремським пропозицій, отримала 950 тис. грн на такі цілі:

• для завершення будівництва Дихтинецької амбулаторії ЗПСМ (550 тис. грн);

• для проведення капітального ремонту (заміни вікон та дверей) у Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів (200 тис. грн);

• а також 200 тис. грн на придбання дитячих майданчиків для Сергіївського, Дихтинецького, Киселицького та Путильського закладів дошкільної освіти (по 50 тис. грн кожному).

Оксана ПОРОХ, помічник-консультант народного депутата України Максима Заремського.