ЗВІТ народного депутата України Максима Заремського про проведену роботу за період з ІІІ кварталу 2020 року – по ІІІ квартал 2021 року

ЗВІТ народного депутата України Максима Заремського про проведену роботу за період з ІІІ кварталу 2020 року – по ІІІ квартал 2021 року

ЗАРЕМСЬКИЙ МАКСИМ — український громадський діяч, спортсмен, тренер, засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю, управлінень, народний депутат України ІХ скликання.

Здобув 3 вищі освіти: правову (юридичну), спортивну та освіту в сфері публічного адміністрування (державної служби). Працював у сфері державного управління , в сфері цивільного захисту. Має стаж роботи 6 років на керівних посадах району та області. З 2010 по 2018 роки був депутатом Берегометської сільської ради Кіцманського району Чернівецької області.

Володіє знаннями, досвідом та уміннями для прийняття відповідних рішень, дій та навичок для роботи в сфері державного управління та розвитку округу.

Далі – пряма мова.

«В першу чергу хочу подякувати за Вашу підтримку, голос під час виборів та за позицію розвитку нашого краю. Тому, що ви зробили правильний вибір, який я підтверджую справами та працюю на результат. Не дайте себе обманути! Вам хочуть нав’язати, що Ви зробили помилку, що проголосували не правильно, зробити не свідомий вибір. Але це не так!

Як же набридли ці «брехливі, гнилі, піар-промови» людей, щоб про них не забували та які маніпулювали, маніпулюють і продовжують маніпулювати думками простого нашого народу.

Зупиніться та прочитайте! Це про владу. Владу, яку деякі «екс, колишні керівники» ніяк не можуть відпустити і готові на все, щоб її повернути, задовільнити своє «его». Як же низько та убого це виглядає: на словах «ґазда краю», а на справах так підло та принизливо вчиняти, «вставляти палиці в колеса», підкупляти та шантажувати помічників, використовувати колишні зв’язки та теперішніх деяких керівників громад, щоб нічого не вийшло втілити і казати: « а я казав, казав Я КРАЩИЙ!», «обираєте невідомо кого»; «кіт в мішку», а самі «сидять на схемах», «відкотах», «вирубують ліс», «розбивають дороги», - звичайно їм тяжко вступитись і дати працювати чесно і справедливо!Момент, коли ти зробив мільйон хороших справ для округу, а деякі Інтернет-сайти ні одного слова про роботу, а «гнилий, не правдивий» пост ДЕКОГО розганяють, як мега думку! Таким чином «набивають собі ціну» та хочуть людям нав’язати брехню. Хочу розчарувати їх: наша команда плідно працює, мости будуються, пункти пропуску плануються відкриватись, дороги робляться, соц-економ працює на користь людей та громад, край розвиваємо, традиції зберігаємо і попереду ще багато ідей та проектів. Нам вистачає умінь, мудрості та знань. Якщо Бог дам нам цю дорогу, щоб нарешті змінити ваш «гнилий» метод управління, переломити систему, дати краю «новий подих», зберегти нашу молодь тут та створити робочі місця, розвивати туризм, відновити інфраструктуру,- то ми сміливо та цілеспрямовано йдемо вперед і люди це бачать! Не на словах, а на справах! Бачать за кого голосували, кому довірились: цілеспрямованому, чесному, молодому, амбітному, справедливому, активному депутату, який працює з думкою про людей та громади! Вдячний всім Вам за підтримку, а саме більше тим, хто змінив свої погляди, думку, перейшов на нашу «сторону» і вже зараз бачить багато правильних дій, які працюють для людей!

Впевнений, що спільними зусиллями можна досягти значного розвитку інфраструктури краю та покращення добробуту його жителів. Зараз втілення об’єктів в реальність та повне освоєння коштів залежить від керівників громад, а вони дуже різні від 90% тих що живе майбутнім до 90% тих що застряг в минулому. Допомагаємо поки всім! Віримо в майбутнє, а оцінку діям кожному дадуть люди! P.S. У мене було два шляхи. Перший - це красти і вивести своїх друзів і родичів в списки «Форбс», при цьому залишивши свій народ на голій землі. Другий - це служити своєму народові і вивести країну в десятку кращих країн світу. Я вибрав другий! (Лі Куан Ю)
Робота триває! Буду надалі повідомляти Вас щодо перебігу подій. #КомандаЗаремського. Пишаюсь нашою командою. Працюємо для людей та громад.», - заначає Максим Заремський.

ПРО ДЕЯКІ АСПЕКТИ РОБОТИ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО

За час виконання своїх депутатських повноважень ним як самостійно, так і з іншими народними депутатами було підготовлено та подано на розгляд Верховної Ради України 68 законопроектів, що в тій чи іншій мірі спрямовані на покращення життя населення та розвитку як окремих громад, так і держави в цілому. За весь час Максимом Заремським було подано 722 депутатські звернення та 57 депутатських запитів.

Громадські приймальні народного депутата функціонують у м. Вижниця, м. Сторожинець, м. Кіцмань та смт. Путила.

Пріоритетними завданнями в роботі народного депутата є:

- проведення якісного ремонту місцевих доріг;

- відновлення мостів та дамб, що були зруйновані під час повеней минулих років;

- відкриття міжнародних пунктів пропуску;

- підтримка розвитку гірських територій;

- розбудова інфраструктури краю;

- розвиток зеленого туризму;

- відкриття підприємств з глибинної переробки деревини.

ПРО СПРИЯННЯ У ВИДІЛЕННІ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ РЯДУ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ТЕРИТОРІЇ 202 ВИБОРЧОГО ОКРУГУ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 р. №297-р «Про інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку», Урядом було сформовано перелік інвестиційних програм та проектів, на які можуть бути виділені вказані кошти. Для практичної реалізації даного питання необхідне було подальше його погодження у Верховній Раді України.

Народним депутатом України Максимом Заремським під час засідання Комітету ВРУ з питань бюджету було підтримано подані Урядом пропозиції в повному обсязі, оскільки в даному переліку є чимало інфраструктурних об’єктів, що розташовані на території 202 виборчого округу. Максим Заремський також звернувся до інших членів Комітету з проханням погодити подані пропозиції.

Таким чином, до Переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, на які будуть виділені кошти державного фонду регіонального розвитку для 202 виборчого округу в 2021 році увійшли:

будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 240 учнівських місць навчання по вул. Центральній в с. Усть-Путила;

капітальний ремонт Сторожинецької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування по вул. Видинівського, 22 у м. Сторожинець;

будівництво дошкільного навчального закладу в с. Карапчів;

реконструкція Селятинського закладу дошкільної освіти по вул. Шкільній, 1 в с. Селятин;

реконструкція Їжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів по вул. Штефана чел Маре, 154, у с. Їжівці;

реконструкція стадіону по вул. І. Миколайчука, 1 в м. Кіцмані.

На зазначені вище об’єкти з державного бюджету будуть виділені кошти в сумі більше 50 млн. грн.

20 МЛН. ГРН. КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ВИДІЛЕНО ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р.№468-р затверджено розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за визначеними цим розпорядженням об’єктами.

Урядом були враховані всі без виключення пропозиції народного депутата України Максима Заремського та затверджено розподіл коштів по поданих ним об’єктах. Зокрема, перший транш коштів вказаної субвенції було виділено:

800 000 грн. на реконструкцію та капітальний ремонт ІІ корпусу КНП «Вашківецька лікарня реабілітації та паліативної допомоги з поліклінічним відділенням»;

480 000 грн. на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу в с. Долішній Шепіт;

1 847 741 грн. на будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям для Мілієвського ЗЗСО ім. Д.Ю. Загули І-ІІІ ступенів в с. Міієво;

1 200 000 грн. на проведення капітальний ремонт спортивного майданчика в с. Шипинці;

400 000 грн. на ремонт дороги по вул. Ювілейній в с. Валява;

400 000 грн. на проведення благоустрою парку в с. Ошихліби;

173 000 грн. на придбання спортивного майданчика для Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

1 100 000 грн. на проведення капітального ремонту будинку культури в с. Берегомет;

400 000 грн. на капітальний ремонт клубу в с. П'ядиківці;

238 359 грн. на проведення капітального ремонту котельні в Реваківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

878 900 грн. на нове будівництво водозабірної свердловини для Селятинського закладу дошкільної освіти в с. Селятин;

1 970 000 грн. на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика в с. Банилів-Підгірний;

112 000 грн. на капітальний ремонт підвісної кладки через річку Сірет в с. Панка.

На підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. №822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», було затверджено розподіл коштів ІІ траншу зазначеної вище субвенції між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами). Тобто, громади 202 виборчого округу найближчим часом додатково отримають ще 10 млн. грн. у вигляді субвенції з державного бюджету на розвиток територій.

Зазначені кошти будуть виділені для:

Кіцманської міської ради – на реконструкцію стадіону по вул. І. Миколайчука, 1 в м. Кіцмань (2 млн. грн.) та придбання дитячого ігрового майданчика для с. Ошихліби (100 тис. грн.);

Сторожинецької міської ради – на капітальний ремонт благоустрою Сторожинецького ЗДО «Дзвіночок» по вул. Першотравневій, 4 в м. Сторожинець (300 тис. грн.) та придбання дитячих ігрових майданчиків та їх встановлення в с. Ропча, а також по вул. Некрасова, 6-8 та по вул. Чаплигіна, 47 в м. Сторожинець (разом - 150 тис. грн.);

Селятинської сільської ради – на придбання ігрового майданчика для Шепітського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів по вул. Головній, 67 в с. Шепіт (100 тис. грн.);

Берегометської селищної ради - на капітальний ремонт покрівлі Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Головній, 162, в с. Лукавці (850 тис. грн.);

Ставчанської сільської ради – на завершення будівництва спортивного майданчика Ставчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів по вул. Головній, 32 в с. Ставчани (700 тис. грн.);

Чудейської сільської ради – на будівництво футбольного майданчика з штучним покриттям по вул. Карпатській, 7 в с. Чудей. (1,3 млн. грн.);

Конятинської сільської ради – на будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям по вул. І. Миколайчука, 33А в с. Довгопілля (1,5 млн. грн.);

Брусницької сільської ради – на будівництво спортивного майданчика 42х22м. з покриттям «штучна трава» в с. Брусниця (1,5 млн. грн.);

Мамаївської сільської ради – на капітальний ремонт адміністративної будівлі (дитячий садочок) по вул. Гаврилюка, №1 в с. Новий Киселів (1 млн. грн.);

Усть-Путильської сільської ради – на капітальний ремонт будівлі (із влаштуванням санвузла) Розтоківської амбулаторії ЗПСМ по вул. Головній, 67 в с. Розтоки (500 тис. грн.).

Найближчим часом очікується надходження вказаних коштів на казначейські рахунки органів місцевого самоврядування, після чого зможуть розпочатись відповідні роботи по реалізації зазначених проетів.

ЩОДО НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ ГАЗОТРАНСПОРТНИХ КОМПАНІЙ ПО ПІДНЯТТІ ТАРИФІВ НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ВАРТОСТІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

На території Чернівецької області починає загострюватись питання по збільшенні вартості оплати за комунальні послуги через рішення місцевих газопостачальних компаній по піднятті тарифів на природний газ.

Ні для кого не секрет, що з 1 травня 2021 року всіх українців автоматично перевели на річні тарифи на газ. Якщо до цього часу українці платили близько 6,99 грн. за куб. м. газу, то за новими правилами ціна буде варіюватися від 7,96 грн. до 13,5 грн.

В результаті прийнятого рішення взимку 2021-2022 рр. деяким сім'ям доведеться платити майже на 1,5 тис. грн. на місяць більше.

Максим Заремський зазначає, що з 01.05.2021 року саме річні тарифні плани діятимуть як базові.

Всіх споживачів, які дотепер користувалися місячними пропозиціями, постачальники переведуть на річні продукти автоматично.

Крім того, суспільне напруження виникло також і через проект постанови Кабінет Міністрів щодо збільшення вартості електричної енергії для населення з 01.07.2021 року. До цього часу вартість електроенергії становила 1,68 грн. за кВт. Однак, з 01.07.2021 року її вартість повинна значно зрости. Хоча Уряд і відклав ненадовго підписання ції постанови ніхто не дає гарантій, що через місяць чи два вона не буде підписана.

До громадських приймалень народного депутата надходить чимало звернення від виборців щодо втручання в зазначені вище проблемні питання.

Відстоюючи інтереси громадян України Максимом Заремським направлялись до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідні депутатські запити та звернення щодо недопущення з їхньої сторони збільшенням вартості на природний газ та електроенергію для населення. Дані питання також були озвучені ним під час брифінгів у Верховній Раді України.

Зазначимо, що на даний час народний депутат вжив в межах повноважень. Визначених Законом України «Про статус народного депутата України», всіх можливих заходів щодо зменшення вартості природного газу для населення та недопущення збільшення тарифів на електричну енергію.

ЩОДО ПРОДАЖУ МАЙНА ДП «НЕПОЛОКОВЕЦЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ» ЧЕРЕЗ АУКЦІОН

Народний депутат України Максим Заремський занепокоєний ситуацією, яка склалась через рішення Уряду про необхідність продажу майна ДП «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів», що розташований на території Неполоковецької селищної ради Чернівецького району.

Відповідно до прийнятого Кабінетом Міністрів України рішення, протягом наступних шести місяців майновий комплект даного підприємства заплановано продати через аукціон.

Однак, багато місцевих жителів, які є працівниками заводу сильно стурбовані через дану ситуацію. Вони виступають проти приватизації ДП «Неполоковецький комбінат хлібопродуктів», оскільки побоюються в майбутньому втратити свою роботу.

Люди, які працювали там все своє життя бояться, що новий власник в майбутньому проведете там реорганізацію підприємства, а більша частина працівників буде просто звільнена.

Максим Заремський вже почав отримувати тривожні сигнали з даного питання від трудового колективу підприємства. Працівники вимагають, щоб майбутнього власника зобов'язали продовжити роботу й розвивати діяльність хлібокомбінату, а також не звільняти працівників. За даних умов трудових колектив більш лояльно, хоча і все ще з певним острахом готовий погодити продаж майнового комплексу підприємства через аукціон.

Зі сторони народного депутата України Максима Заремського вже вживаються відповідні дії для надання можливої допомоги трудовому колективу підприємства. Також позиції трудового колективу Максим Заремський довів до відома Прем'єр-міністра України та голови Фонду державного майна України.

ПРО ПЕРЕДАЧУ ЛІСІВ АПК У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ГРОМАД

Останнім часом до народного депутата України Максима Заремського почала надходити велика кількість звернень від представників територіальних громад Вижниччини та Путильщини щодо надання їм підтримки у вирішення питання про передачу земель лісового фонду колишніх лісів АПК у комунальну власність.

Передача цих земельних ділянок дасть змогу органам місцевого самоврядування раціонально та правильно розпоряджатись землями, що знаходяться на території місцевих рад, провадити господарську діяльність, поповнювати місцеві бюджети, а саме головне – в окремих випадках запобігти він масштабної промислової вирубки лісів на території місцевих рад.

Без сумніву, що органи місцевого самоврядування змогли б ефективно та раціонально розпоряджатись такими землями.

Дані місця могли б стати чудовими туристичними майданчика для відвідувань. Притік туристів сприяв би розвитку інфраструктури. А це, відповідно – поповнювало б місцеві бюджети.

Вболіваючи за розвиток свого виборчого округу, поділяючи позицію територіальних громад Вижницького району, зі сторони народного депутата України було підготовлено та подано відповідні депутатські запити та звернення з даного питання. Також під час «години запитань до Уряду» Максим Заремський звернувся до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, який пообіцяв взяти на особистий контроль питання про можливість передачі лісів АПК з державної у комунальну власність.

БУДІВНИЦТВО НОВОГО МОСТУ В МІСТІ СТОРОЖИНЕЦЬ ТА ПРОВЕДЕННЯ УКРІПЛЕННЯ БЕРЕГІВ У КОНЯТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ – ДІЄВІ КРОКИ У ВІДНОВЛЕННІ МІСЦЕВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

До кінця 2020 року завдяки спільним налагодженим діям місцевих державних адміністрацій та народних депутатів України з резервного фонду держаного бюджету для Чернівецької області було виділено додаткових коштів загальною сумою майже 500 млн. грн. Ці кошти були перераховані Чернівецькій обласній державній адміністрації для подальшого їх використання на подолання наслідків червневого паводку 2020 року.

На даний час, роботи по відновленні пошкодженої чи зруйнованої інфраструктури досі тривають. Так, на території 202 виборчого округу в рамках програми Президента України «Велике будівництво» буде капітально відремонтовано міст через річку Сірет, що у Сторожинці на вулиці Клинівській.

Міст, що сполучає дороги «Сторожинець – Панка» та «Сторожинець – КПП «Красноїльськ» зруйнувала повінь ще у 2010 році. Відтоді близько 5 тисяч сторожинчан уже понад десятиліття живуть без зручного автомобільного сполучення з містом. Адже, щоб потрапити на протилежний берег річки, необхідно подолати додатково 15 кілометрів. Пішоходи ж користуються тимчасовою переправою, яку побудували власними силами.

Відповідні роботи по відновленні мосту вже розпочались. Їх вартість становить 19 мільйонів гривень.

Під час засідання Комітету ВРУ з питань бюджету Максим Заремський переконав інших членів Комітету в необхідності виділення коштів державного бюджету на його будівнитво, а також на ряд інших об’єктів, які знаходяться на території 202 виборчого округу.

Також проведено берегоукріплення на території Конятиської сільської територіальної громади. Береги річки Черемош між селами Стебні, Довгопілля, Конятин, Яблуниця зміцнили габіонами. Роботи виконали за кошти, які Уряд виділив на ліквідацію наслідків паводку.

Після укріплення берегів габіонами, Чернівецька ОДА розпочне виготовлення проектно-кошторисної документації на бетонні укріплення, а потім розпочнуться роботи з ремонту та асфальтування дороги над річкою, де будуть встановлені габіони.

Максим Заремський пообіцяв, що в межах повноважень буде докладати всіх можливих зусиль задля залучення додаткових коштів на ліквідацію наслідків стихії, встановлення належних укріплень та дамб, щоб мінімізувати негативні наслідки від паводків у майбутньому.

ЩОДО ВІДКРИТТЯ МІЖНАРОДНИХ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ «КРАСНОЇЛЬСЬК – ВІКОВУ-ДЕ-СУС», «РУСЬКА-УЛЬМА» ТА «ШЕПІТ – ІЗВОАРЕЛЕ-СУЧЕВЕЙ»

Одним із основних завдань, які ставив Максим Зеремський у своїй передвиборчій кампанії будучи кандидатом в народні депутати України було всебічне сприяння у розбудові інфраструктури краю, розвитку туристичної галузі, покращення добробуту місцевих жителів. Все це можливо реалізувати за рахунок коштів іноземних інвесторів при покращенні міжнародних добросусідських відносин з Республікою Румунія та відкритті міжнародного сполучення, а також відновлення роботи пунктів пропуску на території Чернівецької області, які раніше (до 2010 року) функціонували як місцеві.

Зокрема, на території одномандатного мажоритарного 202 виборчого округу функціонували пункти пропуску «Шепіт – Ізвоареле Сучевей», «Руська –Ульма» та «Красноїльськ – Вікову-де-Сус».

31 серпня 2012 року в м. Бухарест та 11 вересня 2013 року в м. Київ було вчинено Угоду (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про відкриття пунктів пропуску для міжнародного сполучення. Дана Угода була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року №656.

Крім того, згідно інформації, яка раніше неодноразово надавалась народному депутату України Максиму Заремському зі сторони Державної митної служби України, МПП «Красноїльськ – Вікову-де-Сус» планувалось відкрити до кінця 2020 року (однак через перенаправлення видатків державного бюджету на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19 – необхідні роботи по його відкритті так і не були завершені), а МПП «Шепіт – Ізвоареле Сучевей» та «Руська – Ульма» було заплановано відкрити до кінця 2021 року.

Варто зазначити, що без належного фінансування з державного бюджету та всебічної підтримки Уряду, процес відкриття таких пунктів пропуску може тривати ще досить довго.

Тому Максим Заремський вживає в межах повноважень всіх можливих заходів задля позитивного вирішення питання по виділенні додаткових коштів з державного бюджету для завершення будівництва зазначених міжнародних пунктів пропуску на території Чернівецької області в найкоротші терміни.

НЕОБХІДНО ВІДНОВИТИ РОБОТУ НАДВОДНОГО ГАЗОВОГО ПЕРЕХОДУ «ДЖУРІВ-БАНИЛІВ»

Внаслідок червневого паводку 2020 року було пошкоджено надводний газовий перехід середнього тиску «Джурів-Банилів», що знаходиться на території Банилівської сільської територіальної громади Вижницького району Чернівецької області. По даний час питання його відновлення так і залишається невирішеним.

Варто також зазначити, що з даного питання Максимом Заремським неодноразово направлялись відповідні депутатські звернення та запити до керівників центральних органів виконавчої влади та керівництва Чернівецької обласної державної адміністрації.

Для тимчасового відновлення газопостачання – Вижницьким відділенням АТ «Чернівцігаз» було побудовано тимчасовий газопровід, що дало можливість на літній період 2020 року забезпечити газопостачанням ряд населених пунктів Вижницького району та окремих населених пунктів Кіцманського району, які обслуговуються вказаним відділенням АТ «Чернівцігаз».

Проте, пропускна здатність даного газопроводу не мала можливості забезпечити потребу споживання газу в період опалювального сезону 2020-2021 року, що мало непередбачувані негативні наслідки в осінньо-зимовий період.

Згідно кошторисного розрахунку – вартість робіт по проведенні відновлення зруйнованого надводного газового переходу середнього тиску «Джурів-Банилів» становить 8 757,139 тис. грн.

З метою позитивного вирішення даного питання, в липні місяці, перед початком одного із попозачергових засідань Верховної Ради України, Максим Заремський поспілкувався з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем та міністром енергетики України Германом Галущенком щодо їх особистого сприяння та контролю по відновленні роботи газопроводу. Народний депутат довів до прем'єр-міністра України та міністра енергетики інформацію про те, що вирішувати дане питання необхідно вже найближчим часом, не чекаючи морозів та настання опалювального сезону.

Задля відновлення роботи надводного газового переходу «Джурів-Банилів» Максим Заремський запропонував створити відповідну робочу групу, куди включати представників всіх органів, які мають бути задіяні до вирішення питання. Найближчим часом зі сторони Уряду очікується вжиття відповідних кроків для по вирішенні цього питання.

Особистий сайт Заремського Максима:

https://zaremskiy.com

(https://zaremskiy.com/)

Ютуб-канал Заремського Максима:

https://youtube.com/channel/UCtMuu28KBd6PZNxI6KHSlTw

Законотворча діяльність Заремського Максима:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=21102&SKL=10

Депутатські запити Заремського Максима:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/wcadr42d?sklikannja=10&kod8011=21102